Booking.com 2 Ay Önce Aldığım Otele Zam

Fuat Fuat10 Şubat 10:09

04.12.2019 Tarihinde Avrupa şampiyonası için Bakü'de 2 geceliğine Museum park adlı otelden Booking.com aracılığı ile rezervasyon yaptım kart bilgilerimi girip onay alıp bu belirtilen fiyattan odamızın garantileneceğini söyledikleri için tüm bilgileri girip onayı aldım yerimi ayırttım daha sonra uçak bileti maç bileti vs. Tüm ihtiyacım olan her şeyi hazırladım aradan 2 aydan uzun bir süre geçtikten sonra Booking.com bana mail attı fiyat hatası olduğunu (tabi otelin tüm odaları sattıktan sonra) yeni fiyattan rezervasyonumu yenilemem gerektiğini veya iptal etmem gerektiğini söylediler.

hiçbir şekilde kabul etmedim. ardından başka bir mail ile rezervasyonumu bilgim ve rızam olmadan iptal ettiklerini belirten bir mail attılar. bu zamana kadar dünyanın bir çok ülkesinde otel ve uçuş satın aldığım Booking.com nasıl böyle bir soruna imza atar bana açıklanmasını istiyorum. ayrıca hiçbir otel rezervasyonu yapmayacağım 21 haziranda bakü'ye aynı otele gidip daha önceden çıktısını aldığım rezervasyon sayfasını verip kalacağım doğacak tüm problemlerden Booking.com sorumludur. resimlerde bana attıkları mailleri yüklüyorum rezillik.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Fuat 1 hafta önce

İlahi adalet diyorum turnuva iptal edildi şimdi kontrol ettim bu otel aynı tarihlerde aldığım fiyatın yarısına oda veriyor  ayrıca booking.com u asla kullanmayacağım benim için bitmiştir.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler