03 Ağustos 2016

Booking.com DAhil Demelerine Rağmen Klima Ücreti Aldılar!

5. ayda Booking'den rezerve yaptırdığım otel (Marmaris Diva Hotel) sayfasında klimanın dahil olduğu yazdığı halde 30 Temmuz 2016 tarihinde geldiğimizde günlük klima ücreti alınacağı bildirildi. Hotel tarafından rezervasyonumu gösterdiğimde biz dahil olmadığı yazmıştık Booking sayfası ile ilgili problem diyorlar. Booking müşteri temsilcisi ile 2 kez görüşmeme rağmen hala olumlu dönüş ya da bilgi amaçlı dönüş yapmadılar.

Bu sene ilk defa Booking ile rezervasyon yaptırmıştım şu an çok pişmanım. Fethiye içinde rezerve yaptırdım oraya da şüpheli gideceğim. Bu firma için çevremdeki herkesi uyarıyorum sözde tatile diye geldiğim yerde beni nelerle uğraştırdılar. Bu problemin hotel'den mi ya da Booking'den mi olduğunu bilmiyorum ama mağdur olan biz olduk. Sanırım biz buradan gittiğimiz zaman Booking müşteri temsilcisi dönüş yapacak, sunuda söylemek isterim bu şikayetler burası ile sınırlı kalmayacaktır!

Güler 383 Okunma

Cevaplar

  • Güler 09 Ağustos 2016

    Bu nasıl bir firmadır o kadar şikayetlerime karşı dönüş bile yapmadılar kesinlikle çevremdeki herkese anlatıyorum onlarda bu site ile çalışmaktan vaz geçtiler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön