19 Nisan 2013 #1752890

Bonvagon.com Yanlış Kargo!

Bonvagondan Lake Beyaz Uşak sipariş ettim. Kampanya bittikten sonra teslim tarihini ileriye aldılar. Daha sonra son teslim tarihinden bir hafta sonra ürünü zar zor yolladılar. Bana ürün Yurtiçi kargo ile gelecek diye belirtilmişti. fakat ürün Aras kargo ile geldi. kargo takip numarasını bile ürün elime geçtiği gün zar zor alabildim.


Ayrıca ürün lake değil, boyası ve cilası yarım bırakılıp gönderilmiş. beni haftalarca boyası ve cilası için beklettiler; fakat boyası ve cilası yarım yapılmış bir ürün geldi. üstelik ürün lake değil.

Enis 195 Okunma

Cevaplar

 • Bonvagon.com Temsilcisi22 Nisan 2013

  İsteğiniz üzerine siparişiniz iptal edilmiş ve meblağ kredi kartınıza iade edilmiştir. Ürünle ilgili yorumlarınız bundan sonraki kampanyalarda bize yol gösterecektir.

 • Enis21 Nisan 2013

  Size güvenmiyorum, ürünü gönderince paramı iade edeceğinizden nasıl emin olacağım. bana bu kadar yalan söyledikten sonra yalanlarınızla beni oyaladıktan sonra size ürünü parayı almadan gönderir miyim zannediyorsunuz? Ben paramı almadan ürünü sadece çöpe gönderirim. size veya üretici firmaya göndermem. siz siparişi verdiğimden beri hep yanıltıcı bilgi verip beni mağdur ettiniz. bu yüzden önce paramı iade edin sonra ürününüzü alırsınız. o ürünü çöpe atarım o parayı da yakarım ama sizi de her yere şikayet edip rezil edeceğim. ayrıca tükoder ve ticaret bakanlığına da durumu bildireceğim. müşterilerinizi enayi yerine koymanın bedelini maddi olarak da ödeteceğim. Bonvagon ve Woodenberg şirketleri sorunumu çözmezse tazminat davası da açacağım. Benden ürünün parasının tamamını aldınız fakat ürün web sitenizde sergilendiği gibi değil, yani hizmet ve ürün eksiktir. bu yüzden iki firma da bana tazminat ödeyecek.

 • Bonvagon.com Temsilcisi20 Nisan 2013

  Ürünü kargo ile Bonvagon adresine göndermeniz yeterli olacaktır. İlgili departmanlarımız isteğiniz göre, iade ya da değişim işlemini başlatacaklardır.

 • Enis19 Nisan 2013

  sorunuma çözüm olmayan şeyleri geçiniz, bana çözüm lazım. üründen hiç memnun değilim. web sitenizde tanıttığınız gibi bir ürün değil.

 • Bonvagon.com Temsilcisi19 Nisan 2013

  Ürün, tedarikçi firma tarafından direk olarak tarafınıza gönderildiği için Aras Kargo ile gönderim yapılmıştır. Bizimle gönderi kodu paylaşılınca, bu gönderi kodu da sabah saatlerinde size iletilmiştir. Ürün ile ilgili memnuniyetsizliğiniz, tedarikçi firma ile hemen paylaşılmış ve ilgili açıklama yapılmıştır. Ürünün İadesi ya da değiştirilmesi konusunda da çalışmalar başlatılmıştır. Bonvagon'da yaşadığınız bu olumsuz deneyimi bir daha yaşamamanız dileğiyle, saygılarımızı sunarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön