04 Mayıs 2013 #1778317

Bonubon.com Tüketiciyi Yanıltıyor!

Bonubon'dan yaptığım Şampi Pide alışverişini kullanmak istediğimde sitesinde sunulan ürün ile Yemeksepeti'nde gösterilen seçenekler arasında farklılık olduğunu gördüm, hatta bu seçenekleri seçtiğimde bile alışverişi tamamlayamadım.


Bunun üzerine araştırdığımda ise sitelerinde "Kampanya bitiminde kullanmadığınız kuponlar hesabınıza yüklenecektir." maddesini gördüm. Fakat kampanya bittiğinde kumbaraya para iadesini yapmadılar. Firmayla irtibata geçtiğimde ise bana atılan cevap şu oldu:


"Kampanya koşulları gereğince şampi kuponlarının iadesi yapılamamaktadır."


Görüldüğü gibi tamamen baştan savma bir cevap. Ayrıca başkalarının da aynı sorunu yaşadıklarını burada gördüm ve sonuç yine umursamamazlık.

Erkan 132 Okunma

Cevaplar

 • Erkan07 Mayıs 2013

  Sayın Şikayetvar Yetkilisi, Firmanın cevabını anlayışla karşılamıyorum :) Aşağıdaki soruyu ilgili firmaya değil size soruyorum: Eğer ilgili firma sitesinde; "Kampanya bitiminde kullanmadığınız kuponlar hesabınıza yüklenecektir." diyor ise, aşağıdaki beyan sizce geçerli midir? "Ancak kampanyada geçerlilik süresi sonrası kumbara iadesi yapılamadığından iadesi gerçekleşmemektedir."

 • Bonubon.com Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Sayın Şikayetvar Yetkilisi, Müşterimizin talebini anlayışla karşılıyoruz ancak kampanyada geçerlilik süresi sonrası kumbara iadesi yapılamadığından iadesi gerçekleşmemektedir. Saygılarımızla Bonubon.com [email protected] 0850 222 0 666

 • Erkan06 Mayıs 2013

  "Kampanya bitiminde kullanmadığınız kuponlar hesabınıza yüklenecektir." Üstteki ibare görüldüğünde bonubon şirketinin cevabının anlamsız olduğı görülmektedir.

 • Bonubon.com Temsilcisi06 Mayıs 2013

  Sayın Şikayetvar Yetkilisi, Müşterimizle [email protected] üzerinden görüşme sağlanmış ve bu görüşme neticesinde kampanya geçerlilik tarihinin sona ermesi dolayısıyla kumbara iadesi gerçekleştirilememiştir. Saygılarımızla Bonubon.com [email protected] 0850 222 0 666

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön