22 Nisan 2013 #1757958

Bonubon.com Söz Verdiği Kupon İadesini Kumbaraya Yüklemiyor!

Bonubon firmasından satın almış olduğum Sampi pide kuponunun, Bonubon tarafından ilgili ilanda, kampanya şartları detayları gereği "Aldığım kuponu kullanamazsam diye endişelenmeyin. Kampanya bitiminde kullanamadığınız kuponlarınız otomatik olarak kumbaranıza yüklenecektir." bilgisi yazılmasına karşılık iadenin yapılamayacağı bilgisi verildi.


Maile cevap olarak ta kampanya şartlarını öne sürerek kendisiyle çelişen başında sağma bir şirket politikası olmuş. Şimdiye kadar sırf bu özelliğinden dolayı birçok kişiye öneriyordum ama geri iade olmadıktan sonra diğerlerinden hiç bir farkı kalmıyor.

Aydın 130 Okunma

Cevaplar

  • Bonubon.com Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sayın Şikayetvar Yetkilisi, Müşterimize iletilmiş cevap standart cevap yerine kampanya detayına ait verilen bir cevaptır,kampanya koşulları gereği iade yapılamamıştır. Saygılarımızla Bonubon.com [email protected] 0850 222 0 666

  • Aydın24 Nisan 2013

    Şikayet ile ilgili eklediğim fotoğrafta kampanya detaylarında geçerlilik tarihinin sona erse bile kumbara iadesi gerçekleştirilmesi gerektiği yazmaktadır. Haksız ve standart bir cevapla baştan sağma bir cevap olmuş.

  • Bonubon.com Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın Şikayetvar Yetkilisi, Müşterimizle [email protected] üzerinden görüşme sağlanmış ve bu görüşme neticesinde kampanya geçerlilik tarihinin sona ermesi dolayısıyla kumbara iadesi gerçekleştirilememiştir. Saygılarımızla Bonubon.com [email protected] 0850 222 0 666

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön