07 Mayıs 2013

Bonubon.com Kumbaramı Kullanamıyorum!

Doğuş grubunun bir düzeni olan bonubon internet fırsat sitesi aracılığıyla shell akaryakıt kampanyası için 200tl lik kupon aldım. Kuponun ancak 100tl'sini kullanabildim.Kullanılmayan 100tl için müşteri temsilcisi bir hafta içinde kartınıza iade edilir demesine rağmen, kumbara denilen hesabıma eklenmiş, neyse ona da ses çıkarmadım, nasıl olsa büyük firma er geç bir ürün bulur alırım diye düşündüm. İkinci bir akaryakıt kampanyasında sistem kumbaramı kullandırtmadı.


Aldıkları paramı 6 sonunda iç edeceklerin öğrenmem,hizmeti veya ürünü verilmeyen bir ödemeyi iç etmek ancak yanıltıcılıkla açıklanabilir.

Semih 319 Okunma

Cevaplar

  • Semih09 Mayıs 2013

    Neden 6 ay direk paramı iade edin.

  • Semih07 Mayıs 2013

    Benim şikayetim neden paramı gasp ediyorsunuz? neden 6 ay içinde harcama şartı koyuyorsunuz? Maalesef seçkin kampanyalardan işime yarayan bir ürün yok. Lütfen yaptığınız işi baştan gözden geçirin.

  • Bonubon.com Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Şikayetvar Yetkilisi, Müşterimizin kullanamadığı kupon tutarları kampanya koşulları gereği kumbarasında yer almaktadır ve 6 ay boyunca kullanıma açıktır,dilerse müşterimiz sitemizde yer alan seçkin kampanyalardan birinden faydalanabilecektir. Saygılarımızla Bonubon.com 0850 222 0 666 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön