28 Mart 2013 #1711382

Bonubon.com Hasarlı Samsung Galaxy S3 Gönderdi!

Eşime 13 Mart 2013 te aldığım Samsung Galaxy S III telefon, 12 gün sonra,25 Mart'ta kendiliğinden açılamaz hale geldi. Bonubonu arayarak durumu bildirdik ve 12 günlük cihazı hiç dokunmadan kargo ile gönderdik. Cihaz teknik servise ulaştığında bizi arayarak cihazın "ROOT"lanmış olduğu, garanti kapsamından çıktığı, yapılacak hiç bir şey olmadığını beyan ettiler.


Ne olduğunu bilmediğim root olayını araştırdım. Özel bir pc yazılımıyla telefonun yazılımını değiştirmekmiş. 10 günlük telefona böyle birşey yapılması pek mantıklı değil, Yani gelen telefon ya Bozuk yada Kullanılmış, paramızı iade etmezlerse gerekli hukuki süreci başlatacağım. Bir daha bonubondan hiç bir şey almayacağım herkesi de uyaracağım!

Ahmet 357 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet02 Nisan 2013

    Geldiğinin 13. Gününde elimizde kalan ve bizim özel donanım ve yazılımla bozduğumuzu iddia ettiğiniz (root, her ne demekse) bir cihaza 750 tl üstüne vererek birde tamirinin peşine düşmek pek akıl karı bir iş değil,bozuk cihaz sattınız,paramızı geri istiyoruz,ben de sizi mahkemeye verdim, tüm bunların hesabını hukuk önünde verceksiniz.

  • Bonubon.com Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sayın Şikayetvar yetkilisi, Müşterimiz ile görüşülmüş olup, ilgili üründe garanti kapsamı dışında ücretli onarım yapılabileceği bilgisi verilmiştir. Ürün kendisine geri gönderilmiştir. Ücreti kabul etmesi durumunda firmamız olarak her türlü yardıma hazır olduğumuzu bildirmek isteriz. Saygılarımızla Bonubon.com 0850 222 0 666 [email protected]

  • Ahmet01 Nisan 2013

    bonubon.com u mahkemeye verdim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön