19 Mart 2013 #1695653

Bonubon.com Garanti Belgesi Eski Tarihli!

21/02/2013 tarihinde bonubon. com adresinden Sony Xperia İon marka cep telefonu aldım. Kutuyu aldığımda çok dikkat etmemiştim ama telefonda birkaç gündür bir sorun yaşadığım için garanti belgesine baktım. Belge tarihi 13/09/2012 tarihiyle başlıyor. Yani benim telefonu aldığım tarihin 5 ay öncesi bir tarih.


Şimdi telefonla ilgili verdikleri güncel dijital diye bir firmanın sitesinden bildirimde bulunuyorum ama sorunumla ilgili ne yapacağım konusunda bir dönüş alamıyorum. Sanırım bozuk telefon satıldı. diğer bir tezatta ben telefonu bonubondan alıyorum, fatura damla teknoloji adına kesiliyor garantiyi günceldijital veriyor. Kimden yardım alabileceğimi şaşırdım.

Erdem 388 Okunma

Cevaplar

 • Erdem12 Nisan 2013

  Öyle bir garanti firmasıyla anlaşılmışki pazartesi günü teslim aldıkları telefon için çarşamba günü arayıp bilgi almak istiyorum telefondaki kişi önce kargoya verilmiş diyor sonra önümüzdeki pazartesi yada salı test edilip gönderilecek diyor. Teslim alınan telefon için garanti firmasının sitesinde ki teknik servis cihaz sorgulama alanında 4 gün geçmesine rağmen halen bir kayıt yok. Muhtemelen o kadar çok sorunlu telefon satılıyorki ya telefonuma 1 hafta sonra sıra geliyor yada sisteme hiç girmiyorlar ve öylesine bir bakıp gönderecekler. Hayatımda yaptıgım en büyük hatalardan biri sanırım bu siteden ürün almak olacak. Hiç sanmıyorum ama bakalım telefonu yapabilecekler mi!

 • Bonubon.com Temsilcisi21 Mart 2013

  Sayın Şikayetvar Yetkilisi, Müşterimiz ile görüşülmüş olup ürünü henüz firmaya gönderemediğini belirtmiştir. Müşterimiz 1 hafta içerisinde ürünü gönderecek ve tedarikçi firmanın müşterimize taahhüt ettiği 5 iş günü içerisinde kontrolleri yapılıp işlem sağlanılacaktır. Müşterimizin konusu da bu süre zarfında tarafımızca takip edilmeye devam edilecek, yaşanacak herhangi bir aksaklık anında sürece müdahil olunacaktır. Saygılarımızla Bonubon.com 0850 222 0 666 [email protected]

 • Erdem21 Mart 2013

  Evet zaten hata bonubonun değil doğuş ve garanti gibi iki büyük grubun kurmuş olduğu bu siteye güvenerek alışveriş yapan biz müşterilerin. Neyseki bana iyi ders oldu. En azından bundan sonraki dönemde daha dikkatli olurum hem de çevremdeki ve ulaşabileceğim bütün insanlara ne kadar kalitesiz ürün ve hizmet sağlandığı yönünde gerekli uyarılarda bulunurum.

 • Bonubon.com Temsilcisi21 Mart 2013

  Sayın Şikayetvar Yetkilisi, Çalışmakta olduğumuz tedarikçi firma uygulaması arızalı ürün yerine ikame ürün verilmemesi yönündedir. Ayrıca belirtilen kampanyada bu tarz bir taahhüdümüz bulunmamaktadır. Ancak müşterimiz tedarikçi firma ile bağlantıya geçer ise yaşanan yazılım sıkıntısı en kısa sürede giderilecektir. Saygılarımızla Bonubon.com 0850 222 0 666 [email protected]

 • Erdem20 Mart 2013

  Aldığım telefonla ilgili yaşadığım sorunu internet araştırmamda yaşayan sadece bir kişi gördüm. Buda telefonun değil satıcı firmanın ürünlerinin sorunlu olduğunu gösteriyor bence. Ayrıca garanti sağlayan günceldijital firması telefonu göndermem durumunda kullanmam için telefon sağlanamayacağını belirtiyor. Cidden bu kurumdan ürün aldığıma pişman oldum.

 • Bonubon.com Temsilcisi20 Mart 2013

  Sayın Şikayetvar yetkilisi, Müşterimiz ile görüşülmüş olup belirtmiş olduğu tarih ile ilgili verilen tarihin Sanayi ve Ticaret Bakanlığı onay tarihi olduğu bilgisi kendisine iletilmiştir. Ayrıca garanti koşulları hakkında bilgilendirilip yaşamış olduğu yazılım düzenlemesi ile ilgili firmaya yönlendirilmiştir. Saygılarımızla Bonubon.com 0850 222 0 666 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön