Bonubon.com Ürün teslimatı Yapılmadı!

Esin D. |

28.1.2013 tarihinde satın almış olduğum 4 adet Beko çiftli ekmek yapma makinesinin teslimatının gecikmesi üzerine Bonubon'a konu ile ilgili mesaj gönderdim.Bir cevap alamayınca müşteri hizmetlerini defalarca aradım.Genellikle telefona bakmıyorlar. 13.2.2013 tarihinde E** isminde bir bayanla görüşme sağlayabildim. Bana 14 şubat'da kargoya verileceğini ve mesajla bilgilendirileceğimi söyledi. Bu güne kadar tarafıma her hangibir bilgi gelmedi. Bonubon'dan ilk defa alışveriş yapmıştım.Yaptığıma yapacağıma pişman oldum..

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Şubat
  17:59

  Sayın Şikayetvar Yetkilisi;

  İlgili iade 25.02.2013 tarihinde müşterimizin kredi kartına yapılmış olup kontrolü bankası aracılığıyla sağlanabilir.

  Saygılarımızla

  Bonubon.com
  0850 222 0 666
  destek@bonubon.com

 • Esin D.
  28 Şubat
  00:47

  Sayın Şikayetvar Yetkilisi, Bonubon'un 25 şubat 2013 tarihli cevabi yazısında ve aynı günde yapılan telefon görüşmesinde para iadesinin yapıldığını ve 2 gün içinde kredi kartıma yansıyacağının bildirilmesine rağmen iade gerçekleştirilmedi...Ürün teslimatının hiçbir şekilde yapılmayacağı kanaatı oluştuğundan para iadesi talebinde bulunmuştum...Şimdi de para iadesini geciktiriyor...Bilginize...

 • 25 Şubat
  16:34

  Sayın Şikayetvar Yetkilisi,

  Müşterimiz ile çağrı merkezi tarafından görüşülmüş olup , Müşterimizin talebi üzerine iadesinin bugün yapılacağı bilgisi tarafına iletilmiştir.

  Saygılarımızla

  Bonubon.com
  0850 222 0 666
  destek@bonubon.com

 • Esin D.
  23 Şubat
  00:15


  Sayın Şikayetvar Yetkilisi,öncelikle sorunumla kısa zamanda ilgilenmenize teşekkür ederim...İyi ki varsınız...Şikayetimin yayınlanmasından sonra 21.2.2013 tarihinde Bonubon elemanı beni arayarak satın aldığım ürünlerin parasını iade edebileceklerini söyledi..Ben de paramın iadesini değil satın aldığım ürünlerin teslimatının çabuklaştırılmasını istedim...Konu ile ilgililerle görüşüp gün içinde bana döneceğini söylemesine rağmen bir daha aramadı...Bilginize..