Bonubon.com Sattığı Ürünün Arkasında Durmuyor!

Ahmet Ç. |

Bonubon.com'dan satın almış olduğum Buhar Makinesi daha ilk kullanımında arızalandı. Firmayı aradığımda bana ürünün üzerindeki ithalatçısını gösterir firmayı kendilerine iletmem istendi.Bu bilgiyi iletmemin üzerinden geçen zamanda defalarca e-posta gönderip aynı zamanda telefonla aramama ve dönüş yapacaklarını söylemelerine rağmen hiç bir şekilde arayan olmadı.

Garanti grubunun böylesine ilgisiz,müşteri memnuniyetini hiçe sayan kurumsallıktan uzak böyle bir firma ile müşterilerine nasıl hizmet vermeye çalışacak anlamış değilim.Bir yetkilinin arayıp da 'Sizi mağdur ettik ne yapabiliriz?' demesini beklerdim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Ç.
  04 Kasım
  19:22

  Haftalar sonra müşterisine sitenize şikayet etmem üzerine kargo parasını ödeterek servis ismi ileten bir kuruluş Garanti Grubu bünyesinde hala duruyorsa takdiri sizlere bırakıyorum.
  Arızalanan ürünün arkasında yazan ithalatçı adresini internetten araştırınca gerekli tüm bilgilere ulaştım.Koskoca Bonubon bunu dahi yapamadı...

 • 01 Kasım
  17:08

  “ Sayın Şikayetvar Yetkilisi ,

  Müşterimiz ile görüşülmüş olup , ürünün teknik servise yönlendirilebilmesi adına müşterimiz ile firma bilgisi paylaşılmıştır.

  Saygılarımızla

  Bonubon.com
  destek@bonubon.com
  0850 222 0 666 “