Bonubon.com Kusurlu Ürün Göndermiş!

Nusret D. |

Ben bonubon dan 1 adet samsung Note 2 telefon aldım, telefonu teslim aldığımda kutu içindeki şarj adaptörü değiştirilmiş olduğunu gördüm. İnternetten arkadaşlarla yaptığımız görüşmelerde bonubon dan Note 2 alan arkadaşlarında şarj adaptörü değişmişti, daha önceden şikayetvar. com aracığıyla orijinalını alanlar oldu, ben ise saygın firma bu işi yapmaz belkide çalıştıkları tedarikçileri bunu yapmıştır dedim direk bonubonu aradım. Sorunu ilettim tamam hallederiz dediler ama halletmediler. Akşamdan sabaha kadar şarjda kalıyor olacak iş değil bilgisayara bağladığımda daha erken şarj oluyor. Buda adaptorun note 2 ye uygun olmadığı belli oluyor. Orijinal adaptoru istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Ürün / Hizmet Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nusret D.
  24 Ekim
  18:37

  Şarj aleti gelmedi istemiyorum artık piyasadan temin ettim.

 • Nusret D.
  24 Ekim
  18:35

  15oo liralık siparişte 20 liralık parçayı değiştirmeyi yakıştıramadım

 • Nusret D.
  21 Mart
  21:02

  Evet beni arayıp sorunumu dinlediler, ama daha önceleride olmuştu ben buraya yazmadan kendileri ile irtibata geçmiştim. Bu sefer hal ederler mi beli olmaz belkide gerçekten sorunu giderir bir dahada bu hataları yapanları ya denetler yada onlarla çalışmazlar. Şu bir gerçek ki bizler onu bunu bilmeyiz biz bonubonu biliriz. :)

 • 21 Mart
  11:01

  Sayın Şikayetvar Yetkilisi,

  Müşterimiz ile görüşülmüş olup, Sarj aletinde sorun olduğunu belirtilmiştir. Müşterimiz tekrar şarj aleti gönderilmesini talep etmiştir. Şarj aleti müşterimize en kısa sürede gönderilecektir.

  Saygılarımızla

  Bonubon.com
  0850 222 0 666
  destek@bonubon.com