15 Haziran 2013

BonnyFood Ürün Teslimatı Yapılmaması!

Annemin doğum günü için iki gün öncesinden verdiğim sipariş ulaşmadı. Annemi konu hakkında bilgilendirdim, evde beklemesini söyledim. Müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede alıcıya ulaşamadıklarını söylediler ancak bunun hakkında ne bana ne de alıcıya herhangi bir telefon, mail gelmedi.

Tekrar gönderimi ek ücret karşılığında yapacaklarını söylediler, kabul etmediğimde de ücret iadesi olmaksızın ürünü iptal edeceklerini öğrendim. Hiçbir dayanakları olmadan kafalarına göre iş yapıyorlar.

Ozge 88 Okunma

Cevaplar

  • Ozge15 Haziran 2013

    Mail attığınızı söylüyorsunuz ama mailiniz yok, telefon ettiğinizi söylüyorsunuz cevapsız aramanız yok, geldiğinizi söylediğiniz yerde sizi ne bir gören var ne de gelip de bulamadığınıza dair bir not.. Gerçekten profesyonellikten son derece uzak, adeta ek ücret ödemek zorunda bıraktığınıza işaret eden bir tutum. Her nasıl olduysa ben her yere şikayet yazınca yarım saat önce sipariş tıpış tıpış tekrar geldi ek ücreti kabul etmediğim halde. Bir daha bu firmayla asla çalışmayacak ve medya çalışanı arkadaşlarımı da madur olmamaları için bilgilendireceğim.

  • BonnyFood Temsilcisi15 Haziran 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz durumu bizimle paylaşmış olduğunuz için teşekkür ederiz.Siparişiniz 15.06.2012 tarihinde teslimat adresine gidilmiş ve alıcı kişi yerinde olmadığı ve sipariş kimse tarafından teslim alınmadığı için şubemize geri dönmüştür. İrtibat telefon numaranızdan tarafınıza ulaşılmaya çalışılmış olup irtibata geçilmediği mail gönderimi yapılmıştır. Telefon görüşmemizde belirtmiş olduğumuz gibi teslimat adresinde alıcıya ulaşamadığımız durumlarda aynı adrese aynı gün içinde ek ücret karşılığında ürünün teslimatı tekrar gerçekleştirilir. Seçmiş olduğunuz ürün meyve içerikli bir ürün olduğu ve aynı gün içinde tüketilmesi gerektiği için ürünün farklı bir tarihde teslimatı gerçekleştirilememektedir Şikayetiniz ilgili birimlerimizce incelenmiş olup değerlendirme ve çözüm sonuçlarımız telefon görüşmemizde tarafınıza aktarılmıştır. Müşterilerimizin memnuniyetine verdiğimiz önem hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bundan sonraki müşteri taleplerinde BonnyFood ekibi olarak elimizden gelen tüm yardımı yapmaya hazır olduğumuzu bir kez daha paylaşmak isteriz. BonnyFood ile ilgili soru, sorun, öneri ve görüşlerinizi destek.bonnyfood.com.tr ve 444 13 71 no'lu Müşteri Hizmetlerimizden iletebilirsiniz. BonnyFood’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön