15 Şubat 2013

BonnyFood Teslimat Sorunu!

14 Şubat saat 12:00 ye kadar teslim edilmesi için verdiğim sipariş ile ilgili akşam saat 20:00da cep telefonu mesajı göndererek "siparişin kaza sonucu teslim edilemediği 15 şubatta teslim edileceğini" içeren mesajla bildirme nezaketinde bulunuldu.Sanki bu mesaj hiç gelmemiş gibi gece saat 22:15de sırf ürünü teslim edilmiş olarak gösterebilmek adına "teslim edildiğini" içeren bir mesaj daha gönderdiler.


Sabah ürünün iadesi için aradığımda gayet nahoş bir tavırla ürünü aynı gün içinde teslim ettiğimizden bir sıkıntı yok, kime teslim ettiğimizin de önemi yok deyip iade edemeyeceklerini dile getirmekten çekinmediler.Şikayet edeceğimi söylediğimde "dilediğinizi yapabilirsiniz" cevabını aldım.

Alp 22 Okunma

Cevaplar

  • BonnyFood Temsilcisi18 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Yaşamış olduğunuz olumsuz durumdan ötürü üzüntünüzü paylaştığımızı belirtmek isteriz. Siparişiniz, belirlenen sürede teslim edilememesinden dolayı iptal edilmiştir. İptalden doğan ücret iadeniz 18.02.2013 tarihinde tarafınıza yapılmıştır. BonnyFood ile ilgili soru, sorun, öneri ve görüşlerinizi destek.bonnyfood.com.tr ve 444 13 71 no'lu Müşteri Hizmetlerimize iletebilirsiniz. BonnyFood’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön