15 Şubat 2013

BonnyFood Kararmış Elma ve Bayat Kek!

Sevgililer günü için 4078 kodlu ürünü satın aldım. Tercih seçeneklerinde 17:00 ye kadar olarak işaretledim (En yakın başka bir saatim olmadığı için) ürün 17:00 de adrese ulaşmadı. 17:00 de işten çıktığı için sürpriz yapmak isterken teyzeme biraz daha beklemesini ona birşey gönderdiğimi açıklamak durumunda kaldım.


Ulaştığında ise ürünün en alt kısmında yaprak olarak tasarlanmış elmalar tamamı çikolatayla kaplanmadığından kararmış ve kekler bayat. Yetkililer sevgililer günü yoğunluğundan bahsedeceklerdir ve yolda elmaların karara bileceğinden. Bunu planlayarak organize olunması gereklidir diye düşünüyorum. Bir çok kez ürün aldığım firmayla bu şekilde tatsız bir olay yaşamak istemezdim çok ayıp.

Özgül 44 Okunma

Cevaplar

  • BonnyFood Temsilcisi16 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Kalite artışımız için gerekli çalışmalarımızda bizlere ışık tutacaktır. Bundan sonraki müşteri taleplerinde Bonnyfood ekibi olarak elimizden gelen tüm yardımı yapmaya hazır olduğumuzu bir kez daha paylaşmak isteriz. Bonnyfood ile ilgili soru,sorun,öneri ve görüşlerinizi destek.bonnyfood.com.tr ve 444 13 71 nolu Müşteri Hizmetlerimizden iletebilirsiniz. Bonnyfood’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

  • Özgül16 Şubat 2013

    Sevgililer günü için 4078 kodlu ürünü satın aldım. Tercih seçeneklerinde 17:00 ye kadar olarak işaretledim (En yakın başka bir saatim olmadığı için) ürün 17:00 de adrese ulaşmadı. 17:00 de işten çıktığı için sürpriz yapmak isterken teyzeme biraz daha beklemesini ona birşey gönderdiğimi açıklamak durumunda kaldım. Ulaştığında ise ürünün en alt kısmında yaprak olarak tasarlanmış elmalar tamamı çikolatayla kaplanmadığından kararmış ve kekler bayat. Yetkililer sevgililer günü yoğunluğundan bahsedeceklerdir ve yolda elmaların karara bileceğinden. Bunu planlayarak organize olunması gereklidir diye düşünüyorum. Bir çok kez ürün aldığım firmayla bu şekilde tatsız bir olay yaşamak istemezdim çok ayıp

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön