04 Nisan 2013 #1724382

BonnyFood Gıda Maddelerinin Uygunsuz Teslimat Şekli!

Gıda maddelerinin yolladığınız kişiye teslim edilmemesinin (güvenlik görevlisi veya kapı görevlisi) sakıncaları hakkında firmanın kendini korumak için teslimat şekli koşullarını web sayfasında yazılmaları, kendilerinin doğru bir işlem yaptığı anlamına gelmez. Yolladığınız gıdadan dolayı meydana gelecek bir gıda zehirlenmesi karşısında sorumlu kim olacak.


Biz beyan ettik demek yeterli mi? Arkadaşıma yolladığım ürün firmanın kapı görevlisine teslim ediliyor, firmada böyle biri yok denilip ertesi gün BonnyFood aranıyor, ürünü gelip almaları söyleniyor. Ertesi gün aranıyorum, ve bana ulaşamadıkları için ürünün firmaya geri döndüğü ve artık yapacak bir şey olmadığı söyleniyor.

K.nazan 151 Okunma

Cevaplar

  • BonnyFood Temsilcisi06 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Yaşamış olduğunuz olumsuz durumdan ötürü üzüntünüzü paylaştığımızı belirtmek isteriz. Müşterilerimizin memnuniyetine verdiğimiz önem hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bundan sonraki müşteri taleplerinde BonnyFood ekibi olarak elimizden gelen tüm yardımı yapmaya hazır olduğumuzu bir kez daha paylaşmak isteriz. BonnyFood ile ilgili soru, sorun, öneri ve görüşlerinizi destek.bonnyfood.com.tr ve 444 13 71 no'lu Müşteri Hizmetlerimize iletebilirsiniz. BonnyFood’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön