25 Mart 2013

BonnyFood Anlamlı Günü Anlamsız Hale Getirdiler!

Bonnyfood'dan verdiğim siparişimin adrese ulaşamaması çok üzücü. Adres seçmede bu kadar sıkıntı yaşatan bir site görmedim. Karaköy'ün nereye bağlı olduğunu bilmediğim için ve ayrıca sitede belirtilmediği için bu kadar problem yaşamak çok üzücü. Açık adresi verdiğim halde adrese teslimat konusunda bu kadar sorun yaşamadım şu ana kadar.


Anlamlı günü bu kadar anlamsız kıldıktan sonra şirket prosedürü gereği para iadesi yapılamayacağı ve teslimatın başka bir adrese veya başka bir güne yapılabileceği çözümü de çok mantıksız. Paranızla rezil olmak tam anlamıyla bu. Bundan sonra kesinlikle alışveriş yapmam, yaptırmam.

Gökhan 50 Okunma

Cevaplar

  • BonnyFood Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz ; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterilerimizin memnuniyetine verdiğimiz önem hizmet anlayışımızın temelini oluşturduğu için talebiniz değerlendirmeye alınmış olup ilgili birime şikayetiniz aktarılmıştır. Bundan sonraki müşteri taleplerinde Bonnyfood ekibi olarak elimizden gelen tüm yardımı yapmaya hazır olduğumuzu bir kez daha paylaşmak isteriz. Bonnyfood’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön