14 Şubat 2013

BonnyFood Teslimatı Yapmadı!

14 Şubat saat 12:00 den önce teslimatının yapılması için siparişimi 11 Şubatta verdiğim Bonny Food siparişi gerçekleştirmedi. Telefon, internet ve şube telefonu gibi hiçbir kaynaktan da ulaşamıyorum çünkü tüm hatlarını kapatmışlar.

Söz verilen günde teslimat gerçekleşmediği için sevgililer gününde sevgilime karşı mahçup kaldım. . Bunun sorumlusu kim sipariş geç değil zamanında verildi hatta 12:00 den önce teslim edileceğine dair söz de aldım yazılı hepsi belgeli. Bu nasıl sorumsuzluk, kim karşılayacak bu durumun zararını.

Aytaç 44 Okunma

Cevaplar

 • BonnyFood Temsilcisi19 Şubat 2013

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle paylaşımınız için teşekkürler. Her zaman müşterilerimizin gelişimimize katkısı için verdiği her türlü bilgi de bizim için kıymetlidir. Bundan sonraki müşteri taleplerinde BonnyFood ekibi olarak elimizden gelen tüm yardımı yapmaya hazır olduğumuzu bir kez daha paylaşmak isteriz. Bonnyfood’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

 • Aytaç19 Şubat 2013

  Kaliteli ürünler ürettiğiniz bir gerçek, ama böyle özel günlerde aksaklıkların önüne geçmek için iyi bir kurye ağı ve önceden üretim kapasitenizin doğru tespiti gerekli. Böyle özel ürünlere bu hizmet yakışmadı doğrusu. Müşteri hizmetlerinden arayan ve gayet kibar konuşan temsilci durumu açıkladı, anlattı ilgilendi. Benim için probleme bahane üretmeleri ve özür dilemeleri tarafında hiçbir eksik yok hatta onore edildim bile diyebilirim. Ama malesef soruna çözüm üretilmedi üretilmesi de mümkün değil malesef o gün geçti olan da oldu. Süreç sonrası takibiniz iyi, sistemin düzeltilmesi için lütfen elinizden geleni yapın başka insanlar mağdur olmasın.

 • BonnyFood Temsilcisi18 Şubat 2013

  Değerli Müşterimiz, Görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.Yaşamış olduğunuz olumsuz durumdan ötürü üzüntünüzü paylaştığımızı belirtmek isteriz.Şikayetiniz ilgili birimlerimizce incelenmiş olup değerlendirme ve çözüm sonuçlarımız telefon görüşmemizde tarafınıza aktarılmıştır. Bonnyfood ile ilgili soru,sorun,öneri ve görüşlerinizi destek.bonnyfood.com.tr ve 444 13 71 nolu Müşteri Hizmetlerimizden iletebilirsiniz. Bonnyfood’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

 • Aytaç18 Şubat 2013

  Altta yazdığıma ek olarak, Sizin teslimat dediğiniz şey iş yerine 19:00 da teslimat ise (sizin de bildiğiniz gibi iş yerleri daha da kısa çalışma aralıkları olanlar olmakla birlikte 8:00-18:00 çalışır) evet doğru mesai bittikten sonra teslim etmişsiniz hediyeyi. Sevgilime saatinde bizzat kendisine teslim edilmesini not düştüğüm (bilmem okuyor musunuz o not kısmını) bir teslimatı iş yerine mesai dışında teslim etmek kadar mantıksız ve rezil bir teslimat ağınız kuryeniz ve mantaliteniz var. Lütfen teslimatı gerçekleştiren kuryeniz ile bu durumu çözün. Bir iş yerine mesai bitiminde sevgililer günü hediyesi teslim edilmeyeceğini, bunun olsa olsa en kibar ifade ile bir ciddiyetsiz olduğu bilgisini paylaşın. VE LÜTFEDERSENİZ SONUCUNU DA BANA ve TÜM ŞİKATYET VAR PLATFORMUNA BİLDİRİN...

 • BonnyFood Temsilcisi16 Şubat 2013

  Değerli Müşterimiz, Yaşamış olduğunuz aksaklıktan dolayı özür dileriz. Hatlarımız kapalı değil ancak yoğun ilgi ve talepten dolayı tam kapasite dolu çalışmıştır. 3220790 Numaralı siparişiniz teslim edilmiş olarak görünmektedir. Şikayetinizin devam etmesi durumunda destek.bonnyfood.com.tr veya 444 13 71 nolu Müşteri Hizmetlerimizden yardım alabilirsiniz. Şikayetinizden sonraki günde başka bir sipariş daha oluşturduğunuzu görüyoruz, 3794412 numaralı bu siparişiniz normal teslimat sürecindedir. Bonnyfood’u tekrar tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön