13 Mayıs 2013

BonnyFood Teslimat Süresine Uyulmaması!

Anneler günü dolayısıyla BonnyFood firması internet sitesinden sipariş verdik. Saatli teslimat yapabileceklerini gösteren teslimat adımlarında saat: 14.00 ü seçmemize rağmen ürün saatinde gelmedi. Firmayı aradığımızda ürünün ancak 16.00 da teslim edebileceklerini söylediler. Eğer ürünü istenen saatte teslim edemeyeceklerse neden saat seçili sipariş süreci oluşturuluyor.

Malesef ürünü saat uygunsuzluğu nedeniyle iptal etmek zorunda kaldık. Daha sonra müşteri hizmetleri ile yaptığımız görüşmede ürünü yanlış araca koyduklarından bahsetti. Telafi etmek istediklerini ilettiler ancak telafi şekli daha bir komik istediğimiz ürünü gün içinde 19.00-20.00 ye kadar teslim edebileceklerini ilettiler.

Yeşim 21 Okunma

Cevaplar

  • BonnyFood Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz durumu bizimle paylaşmış olduğunuz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ilgili birimlerimizce incelenmiş olup değerlendirme ve çözüm sonuçlarımız telefon görüşmemizde tarafınıza aktarılmıştır. Müşterilerimizin memnuniyetine verdiğimiz önem hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bundan sonraki müşteri taleplerinde BonnyFood ekibi olarak elimizden gelen tüm yardımı yapmaya hazır olduğumuzu bir kez daha paylaşmak isteriz. BonnyFood ile ilgili soru, sorun, öneri ve görüşlerinizi destek.bonnyfood.com.tr ve 444 13 71 no'lu Müşteri Hizmetlerimizden iletebilirsiniz. BonnyFood’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön