17 Temmuz 2013

BonnyFood Teslimat Sorunu!

BonnyFood'dan adıma gelen bir ürün geç teslim edilmesi sebebi ile ofise ulaşmamıştır. Sağ olsun BonyFood yetkilisi olduğunu iddia eden kişi bana yardımcı olmak yerine kılını kıpırdatmamış, ürünü tee Ümraniye de ki merkezlerinden almazsam imha edileceğini aktarmıştır.

Bu kadar müşteri memnuniyetinden bir haber firma olamaz. Farklı bir adrese teslim edilmesini istediğim ürünümü maalesef Anadolu Yakası'ndan Avrupa Yakasına gönderemiyorlarmış ama benim Ümraniye'den teslim almam gerekiyormuş. Bu kadar insanı, memnuniyeti, hiçe sayan bir firma olamaz.

Deniz 78 Okunma

Cevaplar

  • Deniz22 Temmuz 2013

    Çağrı merkezinde telefon ile görüşülen kişilerle şikayete cevap veren kişiler aynı olmalı ki kendinize iğneyi batırmıyosunuz. Sipariş bana geç kaldığı için belirtilen adreste değildim. Kuryeniz bana mecidiyeköy adresine gönderimin mümkün olacağını söyledi ve çağrı merkezini aradım. Çağrı merkeziniz - yani sizler- süreci düzgün yönetemediği için 4 gün boyunca sizinle mücadele etmek zorunda kaldım. Sonunda ürünün yeniden üretileceği taahüdünü veren çağrı merkezi yetkilisi olarak kendini tanıtan Songül Hanım'a, ancak bu şartla ürünü kabul edeceğimi belirttim. 4 günün sonunda kapıma gelen ürün kendinden geçmiş keklerden ibaretti. Sonuçta ise, özel bir günü burnumdan getirmenizin yanı sıra, 5 para etmeyecek bayatlamış keklerinize ilave 20 tl daha ödeyerek imha etmek zorunda kaldık. Üstelik çağrı merkezinizle konuştuğum dakikaların ücreti de cabası.. Bir daha bonny food'dan ürün almayı bırak adını bile duymak istemiyorum. Her karşıma gelen kişiye de firmanızla yaşadığım bahtsız tecrübeyi aktarıyorum.

  • BonnyFood Temsilcisi22 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz ; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Telefon görüşmelrimizde belirtmiş olduğumuz gibi alıcı teslimat sırasında adreste bulunmazsa siparişiniz, varsa apartman görevlisine, komşuya, güvenlik görevlisi veya iş arkadaşlarına bırakılmaktadır. Apartman görevlisi, komşu, güvenlik görevlisi veya iş arkadaşı siparişi teslim almak istemez ise gönderici bilgilendirilerek sipariş şubeye getirilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirilmeyen ya da şubeden alınmayan sipariş imha edilir. Aynı adrese tekrar yönlendirme durumunda ilave gönderi ücreti olarak 20 TL alınır. Farklı bölgeye teslimat isteniyorsa, ürün bedelinin tamamı tahsil edilir. Bundan sonraki müşteri taleplerinde Bonnyfood ekibi olarak elimizden gelen tüm yardımı yapmaya hazır olduğumuzu bir kez daha paylaşmak isteriz. Bonnyfood’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön