25 Mart 2013

BonnyFood Tadı Damağıma Battı!

21 Mart 2013 tarihinde arkadaşıma gönderilen Bonnyfood çikolata kaplı meyve buketi içinden aldığım beyaz çikolata kaplı çileği tüketirken dilime ve damağıma bir şeyler battığında, ağzımdan çıkarttığım maddelerin tahta kırıntıları olduğunu belirledim.

Bonnyfood yetkilileri ürünlerinde kullandıkları tahta çubuklar için yetkili makamdan aldıkları uygunluk belgesini paylaşmalarına rağmen, ürün içinden çıkan yabancı maddenin menşei, neden ve nasıl ürüne karıştığı, yaşanan bu sorunun önüne geçebilmek üzere nasıl bir önlem aldıklarına dair beni ikna edecek bir açıklamada bulunamadılar.

Sevdiklerine güzel bir hediye vermek isteyenlerin (hüsran yaşamak istemeyenlerin) bilgilerine rica ederim.

Umut 598 Okunma

Cevaplar

  • Umut 27 Mart 2013

    BonnyFood ‘un benimle e-posta ve telefon kanalıyla iletişim kurduğu doğrudur. Fakat paylaştıkları belge ve yaptıkları açıklamalar, benim sorunumun karşılığı değildir. Hala bana tükettiğim üründen çıkan maddelerin ne olduğu, nereden kaynaklandığı, ürüne nasıl karıştığı ve sorunun tekrarlamamasına yönelik nasıl bir önlem aldıklarını açıklayamadılar. BonnyFood’un sorunlara yaklaşımını, sevdiklerini mutlu etmek isterken hüsrana uğratabilecek değerli insanların bilgisi ve takdirine sunuyorum. Saygılarımla,

  • BonnyFood Temsilcisi25 Mart 2013

    • Değerli Müşterimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz durumu bizimle paylaşmış olduğunuz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ilgili birimlerimizce incelenmiş olup değerlendirme ve çözüm sonuçlarımız telefon görüşmemizde tarafınıza aktarılmıştır. Müşterilerimizin memnuniyetine verdiğimiz önem hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bundan sonraki müşteri taleplerinde BonnyFood ekibi olarak elimizden gelen tüm yardımı yapmaya hazır olduğumuzu bir kez daha paylaşmak isteriz. BonnyFood ile ilgili soru, sorun, öneri ve görüşlerinizi destek.bonnyfood.com.tr ve 444 13 71 no'lu Müşteri Hizmetlerimizden iletebilirsiniz. BonnyFood’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön