BonnyFood Taahhüt Edilen Üründen Farklı Ürün Teslimi!

Ezgi T. |

Anneler günü için BonnyFood’dan sipariş etmiş olduğum sepet, eksik ve taahhüt edilenden çok farklı geldiği gibi iki kere girmiş olduğum şikayet firma tarafından benim onayım olmadan kapatıldı. Şikayetimdeki fotoğraflarda da görüldüğü gibi gelen ürünün sipariş ettiğim ürünle hiç bir ilgisi olmadığı gibi, firma tarafından 70 Tl ve üstü alış verişlerde kullanılmak üzere ve 2 aylık bir süre kısıtı olan bir indirim kuponu ile konu kapatılmak istendi. Bir daha BonnyFood’dan alışveriş yapmak istemiyorum o nedenle de bu kuponu kabul etmiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yanlış- Farklı Ürün

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ezgi T.
  18 Mayıs
  00:53

  Zaten sikayet size iletildi telefon gorusmesi sonrasinda tekrar acilan cagriyi da onaysiz kapattiniz. Hizmet kalitenize verdiginiz onem konuyla ilgili olmayan ve muhtelen her sikayete yazdiginiz taslak cevaptan da anlasiliyor...

 • 17 Mayıs
  13:42

  • Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle yaşamış olduğunuz durumu bizimle paylaşmış olduğunuz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ilgili birimlerimizce incelenmiş olup değerlendirme ve çözüm sonuçlarımız telefon görüşmemizde tarafınıza aktarılmıştır.

  Müşterilerimizin memnuniyetine verdiğimiz önem hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bundan sonraki müşteri taleplerinde BonnyFood ekibi olarak elimizden gelen tüm yardımı yapmaya hazır olduğumuzu bir kez daha paylaşmak isteriz.

  BonnyFood ile ilgili soru, sorun, öneri ve görüşlerinizi destek.bonnyfood.com.tr ve 444 13 71 no'lu Müşteri Hizmetlerimizden iletebilirsiniz.

  BonnyFood’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla