BonnyFood Süprizi Mahvettiler!

Merve Ö. |

Bonnyfood'a arkadaşımın doğum günü için vermiş olduğum karışık lezzet çiçekleri paketinde küçük değişiklikler yapmalarını talep ettim bana ekstra bir ücret ödemem karşılığında yapabileceklerini ifade ettiler.

Ve ekstra ücretleriyle birlikte tahsilatlarını yaptılar. Sonuç istemediğim tüm ürünlerin mevcut olduğu ve olmasını özellikle istediğim ürünlerin çıkartıldığı tarzımı ve zevkimi zerre temsil etmeyen bonnyfood fiyaskosunu arkadaşıma teslim ettiler. Gönderdikleri ürüne itirazıma da eksik ürünleri başka bir kutuyla yollayacaklarını belirttiler. Kısacası 'al çileklerini basına çal' dediler, '16 eksik çilek için amma tantana yaptın' dediler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Merve Ö.
  25 Temmuz
  13:01

  Son derece dayatmaci bir bakis acisi yardimci olmak ve ozur dilemek uzerine degil tamamen susturma amaci guden bir politika. Bir daha asla tercih etmem

 • 01 Nisan
  13:49

  • Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle yaşamış olduğunuz durumu bizimle paylaşmış olduğunuz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ilgili birimlerimizce incelenmiş olup değerlendirme ve çözüm sonuçlarımız telefon görüşmemizde tarafınıza aktarılmıştır.

  Müşterilerimizin memnuniyetine verdiğimiz önem hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bundan sonraki müşteri taleplerinde BonnyFood ekibi olarak elimizden gelen tüm yardımı yapmaya hazır olduğumuzu bir kez daha paylaşmak isteriz.

  BonnyFood ile ilgili soru, sorun, öneri ve görüşlerinizi destek.bonnyfood.com.tr ve 444 13 71 no'lu Müşteri Hizmetlerimizden iletebilirsiniz.

  BonnyFood’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla