01 Mayıs 2013

BonnyFood Siparişimden Haberleri Bile Yok!

Her yerde boyboy reklamlarını gördüğümüz, her gün türlü türlü mailler ile kampanyalar düzenlediğine şahit olduğumuz BonyFood firmasına gün içerisinde eşimin doğum günü için online sipariş verdim. Ve saat 18:00'e kadar adrese gönderilmesini istedim. Sipariş onaylandı (3377473) Ancak herhangibir sipariş takibi maili elime ulaşmadı, saat 16:00'da (30. 04. 2013) telefondan kendilerini aradım.

Sipariş no'sunu istediler, verdim fakat sistemde bulamadılar. Bekletmeye aldılar 14 dk telefon görüşmesi yaptık. Sonuç olarak bana söylenen şu; "kusura bakmayın, siparişiniz sistemde takılmış bu yüzden görememişiz dilerseniz yarın gönderelim" bunu nasıl kabul edebilirim? Ücretimi iade istedim 7 gün içinde dedi..

Semih 276 Okunma

Cevaplar

  • Semih24 Mayıs 2013

    Bonnyfood yetkilileri, ürünümü gönderemeyip, siparişimin iptal edilmesi bir yana yapmış olduğum ödemede aradan 25 gün geçmesine rağmen hesabıma geri ödeme olarak yapılmadı. son bir hafta içinde 3. kez size ulaşmaya çalışıyorum ve nasıl bir finans bölümünüz var ise para mı geri ödememekte ısrarcı davranıyorlar. Lütfen acilen paramı öder misiniz!!?

  • BonnyFood Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Yaşamış olduğunuz olumsuz durumdan ötürü üzüntünüzü paylaştığımızı belirtmek isteriz. Müşterilerimizin memnuniyetine verdiğimiz önem hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bundan sonraki müşteri taleplerinde BonnyFood ekibi olarak elimizden gelen tüm yardımı yapmaya hazır olduğumuzu bir kez daha paylaşmak isteriz. BonnyFood ile ilgili soru, sorun, öneri ve görüşlerinizi destek.bonnyfood.com.tr ve 444 13 71 no'lu Müşteri Hizmetlerimize iletebilirsiniz. BonnyFood’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön