15 Şubat 2013

BonnyFood Sevgililer Günü Teslimatım Zamanında Yapılmadı!

14 Şubat için sabah 12:20'de verdiğim sipariş saat 17:20 olmasına rağmen hala teslim edilmedi. Bu siparişim bugün 18:00'a kadar teslim edilmezse iadesini gerçekleştireceğime de emin olabilirsiniz. Ayrıca sitede yazan numaralara kesinlikle ulaşılamıyor.

Teslim edemeyeceğinizi bildirseniz en azından insanlar başlarının çaresine bakabilirler. . ! Sitede birde 21:00'e kadar teslimat yapılacağı yazıyor, insanlar hediyeleri çoğunlukla iş yerlerine gönderiyorlar saat 17:00-18:00'de kapanan iş yerleri demekki size sipariş vermemesi gerekiyor. Bunu da sitenize büyük puntolarlarla yazarak belirtiniz!

Hakan 25 Okunma

Cevaplar

  • BonnyFood Temsilcisi16 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Yaşamış olduğunuz olumsuz durumdan ötürü üzüntünüzü paylaştığımızı belirtmek isteriz. Şikayetiniz ilgili birimlerimizce incelenmiş olup teslim edilemeyen 1904871 numaralı siparişiniz ile ilgili iade sürecimiz başlatılmıştır. Bonnyfood’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

  • Hakan15 Şubat 2013

    14 Şubat için verdiğim siparişin teslimatı yapılmadı ve artık bu saatten sonra da bir önemi kalmadı..!! Beni rezil ettiğiniz için teşekkür ediyorum... Aldığım ürünün iadesini ve bilgisinin verilmesini talep ediyorum... Ayrıca 20 dk önce sitede sipariş sorgulaması yapılabilirken şuanda sitenin sorgulama ekranın da en altta bulunan güvenlik numarası bölümü de kullanıma kapatılmış, bu yüzden de sorgulama yapılamıyor... Saygılarımla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön