BonnyFood Saatinde Teslim Edilmeyen Ürün!

Cengiz K. |

24 Haziran pazartesi sipariş verdim. Sipariş numaram 4604646.

25 Haziran Salı en geç 17'ye kadar teslim dilmesini istedim. Teslimat günü defalarca müşteri hizmetleri ile görüştüm. Her biri farklı bahane söyledi. Bir saat önceki temsilci ürünü dağıtıma verdiklerini söyledi. Sonra konuştuklarım ise daha yeni dağıtıma verdik dediler. Bir temsilci ise sipariş numaramdan ürünümü dahi bulamadı!

40 yılın başı bir sürpriz yapalım dedik helal olsun size mahvettiniz. Özel gün kavramını mahvettiniz. Tebrikler! Hizmet ve müşteri hizmetleri bu firmanın sıfır. Firmanın sayfasındaki iyi yorumlar da asılsız.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Temmuz
  09:53

  • Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle yaşamış olduğunuz durumu bizimle paylaşmış olduğunuz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ilgili birimlerimizce incelenmiş olup değerlendirme ve çözüm sonuçlarımız telefon görüşmemizde tarafınıza aktarılmıştır.Müşterilerimizin memnuniyetine verdiğimiz önem hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bundan sonraki müşteri taleplerinde BonnyFood ekibi olarak elimizden gelen tüm yardımı yapmaya hazır olduğumuzu bir kez daha paylaşmak isteriz.

  BonnyFood ile ilgili soru, sorun, öneri ve görüşlerinizi destek.bonnyfood.com.tr ve 444 13 71 no'lu Müşteri Hizmetlerimizden iletebilirsiniz.

  BonnyFood’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla

 • Cengiz K.
  13 Temmuz
  01:56

  bonnyfood benım için bitmiştir. ne ben bı daha burdan alısverıs yaparım ne de arkadaşlarıma yaptırırım...