02 Nisan 2013

BonnyFood Kargo İle Gönderilen Ürünleri Takibini Yapmıyor!

Kargo ile gönderilen siparişlerde sadece kargoya verildiğine dair mesaj göndermekle yetinen BonnyFood ürünlerinin zamanında ve bozulmadan teslimatının sağlanıp sağlanmadığını kontrol etmeye gerek duymuyor. Kendi siparişinizin peşine düşüp kargo firması ve Bonny ile telefon trafiği yaşadıktan sonra sürpriz yapamadığınız kişiyi de arayarak önce özür dileyip konu ile ilgili kendisini de bilgilendiriyorsunuz.

Sonuç malum: kargoda uygunsuz koşullarda saklanan,taşınan ve muhafaza edilen siparişinizi sürpriz yapacağınız kişi darmadağın olarak buluyor. Halbuki teslim edilecek kişi evde bulunamayınca sadece bir telefon açılsa ya da komşuya teslim edilse bu sıkıntılar yaşanmayacak.

Hülya 129 Okunma

Cevaplar

  • BonnyFood Temsilcisi05 Nisan 2013

    • Değerli Müşterimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz durumu bizimle paylaşmış olduğunuz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ilgili birimlerimizce incelenmiş olup değerlendirme ve çözüm sonuçlarımız telefon görüşmemizde tarafınıza aktarılmıştır. Müşterilerimizin memnuniyetine verdiğimiz önem hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bundan sonraki müşteri taleplerinde BonnyFood ekibi olarak elimizden gelen tüm yardımı yapmaya hazır olduğumuzu bir kez daha paylaşmak isteriz. BonnyFood ile ilgili soru, sorun, öneri ve görüşlerinizi destek.bonnyfood.com.tr ve 444 13 71 no'lu Müşteri Hizmetlerimizden iletebilirsiniz. BonnyFood’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön