BonnyFood Hediyemi Ulaştıramadılar!

Erol Ç. |

14 Şubat sevgililer gününde Bonyfood denilen sözde kurumsal firma denilen firmanın internet sitesinden eşime hediye gönderdim.Bütün bilgileri eksiksiz girdim ve 17:00 kadar ulaştırılması taahhüt edildi ve saat 16:00 kadar haber gelmemesinden sonra hiç bir şekilde telefonlarına ulaşamadım ve mail attım geri dönüş olmadı ve netice itibariyle böyle özel bir günde hediyemi ulaştırmadılar ve dalga geçer gibi servisteki kaza nediyle ulaştırmadık ertesi günü göndereceğiz diye yazıyorlar.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Şubat
  14:25

  Değerli Müşterimiz,

  Görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  Yaşamış olduğunuz olumsuz durumdan ötürü üzüntünüzü paylaştığımızı belirtmek isteriz. Müşterilerimizin memnuniyetine verdiğimiz önem hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bundan sonraki müşteri taleplerinde BonnyFood ekibi olarak elimizden gelen tüm yardımı yapmaya hazır olduğumuzu bir kez daha paylaşmak isteriz.

  BonnyFood ile ilgili soru, sorun, öneri ve görüşlerinizi destek.bonnyfood.com.tr ve 444 13 71 no'lu Müşteri Hizmetlerimizden iletebilirsiniz.

  BonnyFood’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla

 • Erol Ç.
  16 Şubat
  21:14

  Gönderdiğim hediye sahibi eşim olmasıyla beraber hastahane çalışanı. Akşam 21:00 sularında evet yanımdayken arandı geldik diye oysaki 17:00 kadar teslim edilmesi gerekirken.Üstelik hâli hazırda biz ürünü teslim almadık ve halen ücretim geri iade edilmedi siz benle dalgamı geçiyorsunuz anlamadım çağrı merkezini aradım 20 dk bekliyorum bir kişiyle görüşme sağlanamıyorum ve üstelik kaç gün geçmesine rağmen halen bir yetkili arayıp dönüş yapmadılar bu konunun sonuna kadar üstüne gidiceğimi bildirerek ve sizin iki tane meyva satmadığınızı DUYGU sattığınızı hatırlatmak isterim...

 • 16 Şubat
  15:15

  Değerli Müşterimiz,

  Yaşamış olduğunuz aksaklıktan dolayı özür dileriz. 3535137 numaralı siparişiniz teslim edilmiş olarak görünmektedir. Şikayetinizin devam etmesi durumunda destek.bonnyfood.com.tr veya 444 13 71 nolu Müşteri Hizmetlerimizden yardım alabilirsiniz.

  Bonnyfood’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla.