27 Nisan 2013

BonnyFood Doğru Olan Adresi Bulamadılar!

Adres doğru olduğu halde adresi bulamadıklarını iddia ederek ürünü imha edip para iadesi de yapmaya reddettiler. Böyle bir çalışma şekli kesinlikle kabul edilemez. Olan adresi bulamamaları ve bu nedenle bunun cezasının bana kesilmesi hiçbir şekilde kabul edilemez. Onların hatasını neden müşteriye ödetiyorlar. Ben paramı geri istiyorum.

Sema 119 Okunma

Cevaplar

  • Sema30 Nisan 2013

    Eğer bu mesajım bonny food müşterileri tarafından okunuyorsa onlara bildirmek isterim ki bu dolandırıcı bir firmadır. Paranızı kaybetmek istemediğizden eminim ve bu nedenlede sakın ama sakın oradan alışveriş yapmayın. Buraya yaptığım şikayetle kalmayıp gerekli birimlere de şikayetimi yapacağım. Artık bu sadece benim davam olmaktan çıktı benim gibi başka madurlarında olmasını istemiyorum. Lütfen sizde bunu ordan alışveriş yapmak isteyen tanıdıklarınıza bildirin.

  • BonnyFood Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz durumu bizimle paylaşmış olduğunuz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ilgili birimlerimizce incelenmiş olup değerlendirme ve çözüm sonuçlarımız telefon görüşmemizde tarafınıza aktarılmış olduğumuz gibi Teslimat adresinde sorun olması durumunda gönderici bilgilendirilir. Belirtmiş olduğunuz irtibat telefon numaranızdan tarafınıza ulaşamadığımız dan dolayı mail ile tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır.Sipariş için seçtiğiniz ürün meyve içeriyorsa ve aynı gün içerisinde aynı veya farklı bir adres bildirmediğiniz takdirde siparişiniz şubemizde imha edilir. Bir gün sonrasına teslimat isteniyorsa, ürün bedelinin tamamı tahsil edilir. İmha edilen ürünler için iade talepleri kabul edilmemektedir. Müşterilerimizin memnuniyetine verdiğimiz önem hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bundan sonraki müşteri taleplerinde BonnyFood ekibi olarak elimizden gelen tüm yardımı yapmaya hazır olduğumuzu bir kez daha paylaşmak isteriz. BonnyFood ile ilgili soru, sorun, öneri ve görüşlerinizi destek .bonnyfood.com.tr ve 444 13 71 no'lu Müşteri Hizmetlerimizden iletebilirsiniz. BonnyFood’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön