15 Şubat 2013

BonnyFood Amatör İşi Bilmeyen Bir Firma!

14 şubat saat 17:00'a kadar ulaşacağına dair kayıt ve sipariş alan fakat daha sonra "yoğunuz" kelimesinin ardına sığınarak amatörce cevaplar veren bakkaldan bide amatör bir firma ile karşıkarşıya kaldığınızı asla unutmayın.

Çözüm odağı denilen şey bu firmada yok. 14 şubat için verdiğim sipariş 15 şubat olmasına rağmen hala ulaştıramadılar ve ulaştıramıyorlar. Her telefona çıkan kişi farklı bilgiler verip geçiştiriyor ve yalan beyanda bulunuyor. Özel günleri geçtim normal günlerde dahi asla yaklaşılmaması gereken bir firma. Özellikle zamanınız ve kişiliğinize önem veriyorsanız bu amatör şirketlerle uğraşmak yerine ismini bile hatırlamayın uzak durun. Sizin kadar başarısız bir firma daha yok.

Yahya 61 Okunma

Cevaplar

  • Yahya18 Şubat 2013

    Anlık çözüm sağlayamayan müşterisini mağdur eden bilgisiz koca bir işletme olduğunuzu geçte olsa öğrendim ve herkesin öğrenmesi içinde elimden geleni yapacağım. Emin olun !... ;)

  • BonnyFood Temsilcisi18 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Yaşamış olduğunuz olumsuz durumdan ötürü üzüntünüzü paylaştığımızı belirtmek isteriz. Siparişiniz belirlenen sürede teslim edilememesinden dolayı iptal edilmiştir. İptalden doğan ücret iadeniz 18.02.2013 tarihinde tarafınıza yapılmıştır. BonnyFood ile ilgili soru, sorun, öneri ve görüşlerinizi destek.bonnyfood.com.tr ve 444 13 71 no'lu Müşteri Hizmetlerimize iletebilirsiniz. BonnyFood’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön