03 Şubat 2016

Boğaziçi Yönetim Erken Başlayan ve Yüksek Site Aidatı

Şubat başında Sarıgöl konutlarındaki dairemizi teslim aldık. Ancak henüz binaya doğalgaz, elektrik, su bağlanmamasına ve asansörler henüz çalışmamasına rağmen 1 Şubat itibariyle aidat alınacağı iletildi.


Üstelik anahtar teslimi sırasında güvenlikte bulunan 1 personel haricinde sitede görev yapan hiçbir personel bulunmamaktaydı. Henüz site yönetiminin ofisi dahi site içerisinde açılmadan ve sitenin birçok eksiği tamamlanmadan diğer etaptaki site yönetim ofisinden şubat aidatı toplanmaktadır. Ayrıca, sitede yalnız havuz ve güvenlik bulunmasına rağmen 230- TL gibi yüksek bir aidat belirlenmiştir. Bu ücret m2 dışında hangi standartlarla belirlenmektedir?

İlker 574 Okunma

Cevaplar

  • Boğaziçi Yönetim Temsilcisi18 Şubat 2016

    Sn. İlker U. iletmiş olduğunuz bildirim, şirketimiz tarafından değerlendirmeye alınmış, tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Değerli Sakinimiz; Site Yönetim hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.bogaziciyonetim.com.tr linkinden, [email protected] e-posta adresinden veya (0212) 488 19 80 numaralı faksımızdan yazılı olarak iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. Saygılarımızla Boğaziçi Yönetim A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön