Boğaziçi Yönetim Hadımköy Akpınar Toki Site Güvenliği!

Murat K. |

Sitenin içi ahır gibi giriş çıkış kontrol altında değil sözde güvenlikli sitede oturuyoruz ama sadece iki kapıda güvenlik var geriye kalan 10 kapı boş elini kolunu sallayan içeride arabalarla ya da yaya olarak ağaç diplerinde insanları rahatsız ediyor. Site etrafı kapansın diye anket yapılıyor sonuç kapanmasın çıkıyor. Hangi insan oturduğu yerin güvenliğinin artmasını istemez de bu ankete hayır der eğer sen yönetim sen bu sitenin etrafını kapatacaksın güvenliği kontrol altına alacaksın anketle falan olmaz bu işler
güvenlikler kulübelerin de bırakın girene çıkana bakmayı birbirlerine akıl veriyor gece şu saate kadar uyursan kimse seni görmez diye.

Etiketler :

Fiziki Şartlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat K.
  22 Haziran
  11:12

  Bana herhangi bir dönüş yapılmadı
  Sitede Herhangi bir düzelme yaşanmadı eski tas eski hamam devam ediyor her şey. Hadımköy Akpınar Toki konutları yine ahır gibi yöneticiyi yine kahveden okey batak masasından topluyorlar.

 • 22 Haziran
  10:29

  Sn. Murat K. iletmiş olduğunuz bildirim, şirketimiz tarafından değerlendirmeye alınmış, tarafınıza bilgi verilmiştir.

  Değerli Sakinimiz; Site Yönetim hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.bogaziciyonetim.com.tr linkinden, info@bogaziciyonetim.com.tr e-posta adresinden veya (0212) 488 19 80 numaralı faksımızdan yazılı olarak iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Boğaziçi Yönetim A.Ş