20 Şubat 2014

Boğaziçi Yönetim A.Ş Yüksek Aidat Karşılığında Sıfır Hizmet

Halkalı Atakent Manolya Evlerinde oturmaktayım. Aidatlara zam yapıyorlar haber vermiyorlar ve neden zam yaptınız deyince kalem giderleri arttı diyorlar. Bu nasıl Bir Kalem Anlamadık. Hiç kimse memnun değil sanki evin içini temizler gibi m2 ye göre fiyat artıyor. 105 lira aidat bir binadan 56 daireden 58 bin lira almakta ve 26 bina bulunmaktadır.

Binanın aşağı blokunda ise Manolya'da oturanlar Park Yeri Dar olduğundan araçlarını dışarı park etmektedir. Acilen Yönetim değişikliğine gidilmeli. Zaten diğer apartman sakinleri birbirini görmemek için uğraştığından oturup konuşulamıyor.

Can 530 Okunma

Cevaplar

  • Boğaziçi Yönetim Temsilcisi27 Şubat 2014

    Sakinimiz Sn. Can K. tarafından iletilen bildirim, şirketimiz tarafından değerlendirmeye alınmıştır. Sakinimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek bildirimi hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Sakinimiz; Site Yönetim hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.bogaziciyonetim.com.tr linkinden, [email protected] e-posta adresinden veya (0212) 488 19 80 numaralı faksımızdan yazılı olarak iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. Saygılarımızla Boğaziçi Yönetim A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön