15 Mart 2013 #1687707

Boğaziçi Tıp Merkezi Saç Ekimi!

Sitede gezinti yaparken B.Tıp Merkezi'nin olup olmadığını kontrol ettim ben de kurumla alakalı düşüncelerimi yazmak istedim..3 Aralık 2011 tarihinde 2.500 TL karşılığı 2500 grefit saç ekim işlemi yapıldı..İşlem öncesinde haftada neredeyse 2 kez arandım.İzmir'den kalkıp muayeneye gittik ve 3 aralık için gün tespit ettik.


İşlem günü dr.nin operasyona katılacağını düşünürken sadece gelip saç çizgisini çizdi ve gitti.. İşlem yapıldıktan sonra ise bir kaç mailime bir zahmet dönüş yapıldı..Ne bir nasılsınız telefonu ne de saçınız ne durumda telefonu aldım.Ve şu an hiç memnun değilim ektirmek istediğim bölge hala açık duruyor neredeyse 2 sene olacak ancak hiç memnun kalmadım..

Ahmet 8.456 Okunma

Cevaplar

  • Boğaziçi Tıp Merkezi Temsilcisi01 Nisan 2013

    Merhabalar; Sanıyoruz siteyle ilgili bir sorun oluştuğu için hastanın kişisel bilgi ve şikayetlerine baktığımızda linkteki şikayet hastaya ait olarak görüldü. Hastamızla irtibata geçtik. Kendisinden fotoğraflarını göndermesini rica ettik. Fotoğrafları ulaşıktan sonra işlem öncesi ve sonrası değerlendirme doktorlarımız tarafından yapılacak ve şikayetlerinin giderilmesi için gereken tüm işlemler uygulanacaktır.

  • Ahmet01 Nisan 2013

    İlgili kurumun vermiş olduğu cevap başkasıyla alakalıdır. Cevapta verilen 1682009 nolu şikayet bana ait değildir.Benim şikayet numaram görüldüğü üzere 1687707 olup kurumun yaptığı diğer şikayetinde görüşülmüştür cevabı komiktir.. İlgili kurumun vermiş olduğu cevap ciddiyetten uzaktır..Zaten kurumun bundan sonra vereceği cevaplar da tarafımca dikkate alınmayacaktır..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön