29 Nisan 2013 #1768070

Boğaziçi Tıp Merkezi Doktorun Rahatlığı Rahatsız Etti!

24.04.2013 tarihinde acil bölümüne gelerek görevli doktora muayene oldum. Genizde yanma ve akıntı vardı. Doktor kan testi isteyerek durumu netleştirmek istedi. Buraya kadar normal. Sonuç geldiğinde kanda hafif bir mikrop olduğu söylenerek bir an önce hastaneden gönderilmek istendim.


Ama günlerdir yoğun çalışıp bünyemin direncinin düştüğünü, ertesi gün önemli bir konuşmam olduğunu ve kendimi iyi hissetmediğimi söyleyip gerekirse serum takılmasını isteyince doktorunuz tersleyerek serumumuzu boşuna harcamayın dedi.


Israr edince de ilaç olarak yazacağı antibiyotiği seruma karıştırma zahmetinde bulundu. 2 günde daha da kötüledim. Eğer doktor zahmet edip ilgilenseydi belki bugün daha iyi olacaktım.

Selin 1.405 Okunma

Cevaplar

  • Boğaziçi Tıp Merkezi Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sizi kuruma davetimiz zaten özrümüzün gereğiydi Selin Hanım. Erkek doktorumuzdan memnun kalmadığınız için Filiz Hanım'a çağırdık. Önerileriniz için teşekkür ederiz acil şifalar diler iyi günler dileriz.

  • Selin29 Nisan 2013

    Kurum olarak elinizden geleni yaptığınızı düşünmeniz benim geçirdiğim 3 kötü güne malesef ki çare olmuyor. Zaten ben başka bir hastaneye giderek bir tedaviye başladım. Göz göre göre hasta olmaya mahkum edildiğim hastanenize çağrılmam trajikomik. Sizlerden beklediğim doktorunuzun adına bir özür idi. Mağduriyet dediğiniz olay sağlık olayı. Bir marketten satın aldığınız ürünün bozuk/hatalı çıkma olayı değil. Verdiğiniz cevapla hastalarınızı ne şekilde gördüğünüzü de çok güzel bir şekilde yansıttınız. Şunu da düzeltelim lütfen: Benim acilde muayene olduğum doktorun adını bilmiyorum, fakat kendisi bir erkekti. Filiz hanım ise dahiliye doktorunuzdur. Madem acil doktorunuz hastalara gereken özeni gösteremiyor, öyleyse acil için gelen hastayı direk Filiz hanıma yönlendirin ki insanlar mağdur olmasınlar.

  • Boğaziçi Tıp Merkezi Temsilcisi29 Nisan 2013

    Merhabalar; Hastamızla irtibata geçilerek mağduriyetinin giderilmesi için kendisini Dr.Filiz Hanım’a muayene olması için merkezimize davet ettik. Ancak hastamız teklifimizi reddetti. Kurum olarak üstümüze düşeni yerine getirdiğimizi düşünüyoruz. Umarız hastamız fikrini değiştirerek merkezimizi ziyaret edecektir. Sağlıklı günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön