13 Ocak 2015

Boğaziçi Tıp Merkezi Yapamadıkları Tahlili Kabul Ettiler, Tahlil Çöpe Gitti.

Özel doktorumun isteği ile "24 saat idrar iyot tahlili" yaptırmam gerekiyordu. Evime yakın olduğu için Boğaziçi Tıp Merkezi'ni aradım ve laboratuvar ile görüştüm. Yaptıklarını ve pazartesi sabah getirebileceğimi söylediler. Tüm pazar uğraştım ve tahlil biriktirdim. 15 Ocak sabahı da tahlili parasını peşin ödeyerek teslim ettim. Hastane 16 Ocak'ta beni arayarak bu tahlili demode bulduklarını ve yapmayı doğru bulmadıklarını gelip taze idrar vermemi istedi.

Ben sorgulayınca da doktoruma danışmamı istediler. Doktora danıştım aslında bu tahlili yapamadıkları için böyle bir şey söylediklerini anladım. Tahlil üzerinden zaman geçtiği için de tahlil çöpe gitti. Tedavim de sayelerinde gecikti.

Emre 5.217 Okunma

Cevaplar

  • Boğaziçi Tıp Merkezi Temsilcisi14 Şubat 2017

    Sayın Emre ÜNLÜSOY; son 15 yılda kurumumuz bünyesinde 60.000 tıbbi ve cerrahi işlem, 16.500 estetik burun ameliyatı, 22.300 saç ekim işlemi, 3.750 estetik meme ameliyatı, 6.450 diş tedavisi, 9.750 lazer epilasyon işlemi gerçekleştirilmiştir. Kurumumuz hakkında ki toplam şikayetlerle yapılan işlemlerin sayısı kıyaslandığında hasta memnuniyeti konusundaki hassasiyetimiz daha iyi anlaşılacaktır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön