10 Eylül 2018
Yorum Yap
#10886544

CK Boğaziçi Elektrik Sayacım Takılmadı!

03.09.2018 tarihinde Şirinevler Mahallesi Kocasinan Caddesi, 6. Sokak, no:12 Dilek apt. D: Bodrum kattaki yeni taşındığım dairem için abonelik işlemi yaptırdım. O tarihte de belirttiğim üzere binamdaki elektrik panosunda yanık bir sayaç vardı. Dairemize ait herhangi bir sayaç olmadığı için gelen ekipler elektriğimizi açamadı. Bu tarihten itibaren her gün defalarca arayıp başvurmama rağmen ekipler yeni taşındığım bu adrese gelip yeni bir sayaç takmadı ve panoda bulunan o yanık sayacı da zaten benim dairem ile bir ilgisi olmadığı için alıp gittiler.


İş yerimden izin alarak gittiğim Yenibosna Ck Elektrik merkezinde de hiçbir şekilde yardımcı olmadılar, dilekçe doldurmak istediğimi fen servisine başvurmam gerektiğini söylememe rağmen, '' dilekçe doldursan da bir şey fark etmez ekiplerimiz zaten sırası gelince ilgilenirler '' diyerek paydos ettiler. Kira kontratımı 1 hafta önce yapmama rağmen halen evimde oturamıyorum ve mağdurum, bir an önce aboneliğimi yaptığım bu adrese yeni bir sayaç takılmasını ve elektriğimin açılmasını talep ediyorum.

Muharrem Muharrem 415 Okunma

Cevaplar

 • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi28 Eylül 2018

  Sayın Muharrem K., Başvurunuzda belirtilen e-posta adresinize geri dönüş sağlanmıştır. Sürdürebilir bir iyileşme sağlanabilmesi için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

 • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi11 Eylül 2018

  Sayın Muharrem K., Başvurunuz ile ilgili detaylı inceleme yapıldıktan sonra tarafınıza dönüş yapılacaktır. Sürdürülebilir bir iyileşme sağlanması için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

 • Muharrem11 Eylül 2018

  Abone no... : 00004679863 Isim : Okan oruç

 • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi11 Eylül 2018

  Sayın Muharrem K. Şirketimiz sisteminde kayıtlı Abone numaranızı iletmeniz durumunda, başvurunuz hakkında gerekli incelemelerin yapılması sağlanacaktır. Sürdürülebilir bir iyileşme sağlanması için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler