Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Boğaziçi Elektrik Paramızı Geri İade Etmiyor

profile
29 Mayıs
212

Boğaziçi elektrikten şikayetçiyiz. 16 46. 40 94 62. Sözleşme hesap numaralı. Hattın sahibiyiz. Sayaç arızasından dolayı. 4 ay boyunca. Fazladan tahsil edilen para. Defalarca söylememize rağmen. Tarafımıza iade edilmemiştir. Bir bakıma paramıza el koyulmuştur. Konu ile hiç ilgilenmeyen Boğaziçi elektrikten şikayetçiyiz Paramızı geri istiyoruz. Neden vatandaşın parasına el koyuyorsunuz. Eğer ki Paramızı geri vermezseniz. CİMER ®'e şikayetçi olacağız. Acilen Yardımcı olmanızı istiyoruz.

Sayın Erdal B:, Hizmet numaranızı iletmeniz durumunda gerekli inceleme yapılacaktır. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

Benzer Şikayetler

Bedaş Hizmet Kesintisi Tazminat Talebi

profile
3 gün önce
31

Bedaş tarafından sayaç numaram belirtilen ve yaşadığım hizmet kesintisi ile ilgili tazminat hakkımın doğduğu bir mesaj aldım. Benden istenen bilgileri doldurup BEDAŞ'a ilettim, ancak ne mesaj ne de mail yoluyla geri dönüş yapılmadı. Bu mesajın doğruluk payı nedir? Bedaş'tan bilgi bekliyorum.

Bedaş Tan Bilgi Talebi İle İlgili Gelen Asıllı Asılsız Mesaj

profile
5 gün önce
178

Bedaş'ın mesajlarının geldiği numaradan bu şekilde bir mesaj geldi. Ben doldurup yolladım doğru veya yanlışsa ilgilenilmesini talep ediyorum. Bedaş'tan gelen mesajlara ait yerden kayıttan gelen bir mesai şu şekilde; değerli müşterimiz, 6814740000 numaralı aboneliğinizi etkileyen hizmet kesintisi ned...

Bedaş Tan Bilgi Talebi İle İlgili Gelen Asıllı Asılsız Mesaj

Boğaziçi Elektrik - Bedaş 3 Gündür Sokaklar Karanlık

profile
1 hafta önce
64

3 gündür sokak lambaları yanmıyor. Kimsenin baktığı yok. Kendi kendine gelir hesabı yapıyorlar. 186 numaradan kayıt alıp numara veriyorlar. Karanlıkta sokağımız. Yetkililer kimse ilgilensin artık. Çoluğumuz çocuğumuz bizler göz gözü görmüyor. Birileri bir şey yapsın artık.

Boğaziçi Elektrik - BEDAŞ Sokak Lambası Aydınlatması

profile
1 hafta önce
126

Merhabalar ben İstanbul Güngören bölgesinde ikametgah ediyorum 1 haftaya yakın süredir sokak lambaları yanmıyor. Geceleri kapkaranlık oluyor. Oturduğumuz bölge bu konuyla ilgili Alo186 çağrı merkezini aramamıza rağmen bize bir takip numarası verip konuyu kapatıyorlar. Bir sokak lambası ampulünü deği...

Boğaziçi Elektrik - BEDAŞ Sokak Lambası Aydınlatması
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Boğaziçi Elektrik - BEDAŞ Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 3 sa 3 dk
Benzer Şikayet Yaz