18 Temmuz #10680050

Boğaziçi Elektrik - Bedaş Sürekli Elektrik Kesintileri!

Boğaziçi Elektrik tam 4 yıldır sürekli kesinti yaptığı çalışmalar nedir anlamıyoruz kışı ayrı dert yazı ayrı dert bugün sabah 9'dan beri elektrikler kesik yaz sıcağı dolapta her şey bozuldu. Üstelik ramazan ayında da böyle oldu sürekli elektrik kesintisinden buzdolabım birden kesilip tekrar çalışmaktan motoru yandı yeni dolap aldık evde çocuğumuz var bir iş yapamıyorlar deneyimsiz kadro ile hangi çağdayız ve neredeyiz 9 saat elektrik kesintisi ne demek yahu?

Gülcan 455 Okunma

Cevaplar

 • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi02 Ağustos

  Sayın Gülcan Ş. Başvurunuzda belirtilen e-posta adresinize geri dönüş sağlanmıştır. Sürdürebilir bir iyileşme sağlanabilmesi için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

 • Gülcan18 Temmuz

  Abone no.'şundan görebilirsiniz adres herkesin görebildiği yere yazılmaz saklı haklarını koruyabiliyormusunuz? Abone no...'dan kontrolü sağlayınız lütfen ayrıca çağrı merkezlerinizede neden ulaşamıyorum şikayetim var.com sizin için daha önemli değil mi bütün mahalleler ayaklansın yeter artık sürekli kesintileriniz ve zararlarınız gerçekten artık yıprattı tüm medya guruplarına paylaşımlar yapılacak bir şeyler özelleştikçe daha zor hale geliyor

 • Gülcan18 Temmuz

  Abone nisan görebilirsiniz adres herkesin görebildiği yere yazılmaz saklı haklarını koruyabiliyormusunuz abone no...'dan kontrolü sağlayınız lütfen ayrıca çağrı merkezlerinizede neden ulaşamıyorum şikayetim var.com sizin için daha önemli değil mi bütün mahalleler ayaklandin yeter artık sürekli kesintileriniz ve zararlarınız

 • Gülcan18 Temmuz

  00007265803 abone no...

 • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi18 Temmuz

  Sayın Gülcan Ş. Şirketimiz sisteminde kayıtlı Abone numaranızı veya açık adres bilgisini iletmeniz durumunda, başvurunuz hakkında gerekli incelemelerin yapılması sağlanacaktır. Sürdürülebilir bir iyileşme sağlanması için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön