06 Haziran 2017 #8534103

Boğaziçi Elektrik-Bedaş Sorunu Çözmediği Gibi Ekstra Ücret Alıyor

Cumartesi günü elektriklerin olmamasıyla ilgili Bedaş'ın 186 no'lu hattını aradım. Bedaş tarafından sayacın bozuk olduğunun bildirildiği ve ekiplerin sevk edileceği belirtilerek 9578122 numaralı kayıt açıldı. Bugün Bedaş ekipleri eve gelerek sayacı değiştirdiler ve sorunun tesisatta olduğunu belirterek elektrikçi çağırmamı belirttiler. Sonuç olarak elektrikçi çağırdım ve sayacın boşu boşuna değiştirildiğini, sorunun Bedaş tarafından gelen alt kablolarda olduğu ortaya çıktı.


Tekrar 186'yı aradım fakat ekipler bir türlü sevk edilmiyor. Üstüne değişen sayaç için ücret alınacağı belirtiliyor ve Bedaş sorunumu çözmemekle kalmayıp bana boş yere para ödetiyor. Üstüne bir de suçu tesisata atarak elektrikçi için masraf çıkartıyor. Günlerdir karanlıktayız! Ücra bir köşe de değil İstanbul'dayız!

Ece 615 Okunma

Cevaplar

 • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi22 Haziran 2017

  Sayın Ece S. Şikayetinizin çözümlendiği bilgisi şifahen alınmıştır. Sürdürülebilir bir iyileşme sağlanması için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

 • Ece07 Haziran 2017

  Pes! Ekiplere ulaşmak mümkün değil, geleceğiz deniliyor ses yok. Açtığım kayıtlar da kapanıyor sürekli.

 • Ece07 Haziran 2017

  Açılan kayıt sorun çözülmemesine rağmen kapatılmış. Hala elektriksiziz, hiçbir çözüm üretilmiş değil. İletişime geçen de yok.

 • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi07 Haziran 2017

  Değerli müşterimizin Sitenize yaptığı başvuru Şirketimizin Hizmet Kalitesi ve Müşteri Memnuniyeti politikası kapsamında değerlendirilmek üzere kayıt altına alınmıştır. Müşterimizin söz konusu talebine ilişkin inceleme titizlikle yapılacak olup kendisine, belirttiği iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede dönüş yapılacağını belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön