29 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10834096

Boğaziçi Elektrik - Bedaş Şönt Ve Elektrik Kaçakçılığı İftirası!

Ben 2002 'den beri aboneyim 186 arandı sayaç elektrik şofbeninin akım çekememesi sonucu yandı tutanak geldi laboratuvarda incelendi şönt yapıldı mühür kesildi.


Klemens yanık vs... Bütün faturalarımı yıllarca düzgün bir şekilde ödedim acayip iftiralara maruz kaldım asılsız cezaya maruz kaldım.Dilekçeleri dikkate almıyorlar hiçbir güvenim kalmayan Bedaş niteliksiz ve yetersiz elemanlar çalıştırıyor. Ben tahliyeye kadar vardım aboneliğimi kestim. Devletime güveniyorum ama özelleşen Bedaş güven olmayan kuruluştur.

Umur Umur 865 Okunma

Cevaplar

 • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi01 Ekim 2018

  Sayın Umur D. Başvurunuzda belirtilen e-posta adresinize geri dönüş sağlanmıştır. Sürdürebilir bir iyileşme sağlanabilmesi için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

 • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi01 Ekim 2018

  Sayın Umur D., Başvurunuz ile ilgili detaylı inceleme yapıldıktan sonra tarafınıza dönüş yapılacaktır. Sürdürülebilir bir iyileşme sağlanması için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

 • Umur28 Eylül 2018

  Ben daha önce yazdığım Umur Doğan Facebook adresli aslında 3155080 numaralı tesisat abonesiydim Savaş Hepşen halen Tüketici Hakları mahkemesi Zeytinburnu'nda dosyam var ancak sayacımı (Saatimi) halen göremedim ve tarafıma tutulan tutanak tamamen iftiradır. Zaten yetkili makam bulamadığım gibi hakkımıda sonuna kadar savunmak istiyorum ve aleyime çıkan bir husus bulunursa Hukuk güvencimde kurumunuza olan güvenim gibi sarsılacaktır.

 • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi05 Eylül 2018

  Sayın Umur D. Başvurunuzda belirtilen talep hakkında bilgi eksikliği bulunmaktadır. Tarafınıza ulaşılamadığından, gerekli inceleme yapılamamıştır. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

 • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi29 Ağustos 2018

  Sayın Umur D. Şikayet başvurunuzu detaylandırmanız durumunda incelenmek üzere ilgili birime iletilecektir. Sürdürülebilir bir iyileşme sağlanması için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler