17 Ekim 2018
Yorum Yap
#11038984

Boğaziçi Elektrik - Bedaş Sokak Aydınlatmaları Mağduriyeti!

Sabahları sokak aydınlatmaları yanmıyor (06:20'de uyanıyorum ışıklar yanmıyor, güneş 7:12'de doğuyor bugün itibariyle) her geçen gün güneş daha geç doğuyor ve işe giderken karanlıkta yola çıkmak durumundayım. Yürüdüğüm yollar ıssız ve köpek sürüsüyle dolu. Bunu belirtip defalarca şikayet oluşturmama rağmen ne ilgilenen var ne de arayan soran. Faturaların yarısı kayıp, kaçak, sayaç okuma ıvır zıvır giderlere yazılırken hakkımız olan sokak aydınlatmalarının kapalı tutulması sebebiyle hakkımı helal etmiyorum.

Muhammet Muhammet 294 Okunma

Cevaplar

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi24 Ekim 2018

    Sayın Muhammet Y. Başvurunuzda belirtilen talep hakkında bilgi eksikliği bulunmaktadır. Tarafınıza ulaşılamadığından, gerekli inceleme yapılamamıştır. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

  • Muhammet23 Ekim 2018

    Sabah 6:30 gibi ışıklar sönüyor yine. Herhangi bir çözüm üreten yok. Her gün karanlıkta köpeklerle cebelleşiyorum. Sadece buradan değil her kuruma şikayette bulundum, hak ediyorsunuz.

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi17 Ekim 2018

    Sayın Muhammet Y. Şikayet başvurunuzu detaylandırmanız durumunda incelenmek üzere ilgili birime iletilecektir. Sürdürülebilir bir iyileşme sağlanması için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları