31 Ekim 2016 #6824691

Boğaziçi Elektrik-Bedaş Sayacıma Tıpa Atılmış

Önceki abonenin borcu sebebiyle sayacıma kör tıpa atılmıştı. Önceki abonenin de borcunu ödedim. Kendim yeni abonelik aldım. Elektrik idaresinden gelen eleman tıpanın çıkarılamayacak kadar kötü atıldığını ve sayacın değişmesi gerektiğini söyledi. Bir haftadır Tedaş'a söylüyorum. Defalarca müşteri hizmetlerini aradım. Ancak bir türlü gelip ilgilenen olmadı.

İlhan 667 Okunma

Cevaplar

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi14 Kasım 2016

    Sayın İlhan S. Başvurunuzda belirtilen e-posta adresinize geri dönüş sağlanmıştır. Sürdürebilir bir iyileşme sağlanabilmesi için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli müşterimizin Sitenize yaptığı başvuru Şirketimizin Hizmet Kalitesi ve Müşteri Memnuniyeti politikası kapsamında değerlendirilmek üzere kayıt altına alınmıştır. Müşterimizin söz konusu talebine ilişkin inceleme titizlikle yapılacak olup kendisine, belirttiği iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede dönüş yapılacağını belirtmek isteriz. Sayın Müşterimiz; Şirketimiz hizmetleriyle ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi Şirketimiz resmi internet sitesinde yer alan “Bize Ulaşın” bağlantısından ya da Alo 186 numaralı telefon üzerinden Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön