22 Temmuz 2017 #8937770

Boğaziçi Elektrik-Bedaş Sabah Ve Akşam Düzenli Elektrik Kesintileri!

İki haftadır dairemde 6 ila 18 saat arasında değişiklik gösteren altıdan fazla kesinti oldu. Her seferinde de arıza kaydı oluşturdum. Artık yeter. Evde ne sağlam bilgisayar parçası kaldı ne de sağlam elektronik alet. Saniyeler içinde gidip gidip geldiği de oldu. Uykuda ve benzeri bir durumda oluşacak böyle bir durum ışığında bu kadar alçak ve yüksek elektrik akımları evde herhangi bir yangın sonucunu da doğurabilir. Bu sebeple bozduğu eşyalar oluyor zira. Artık buna hızlı ve yapıcı bir şekilde çözüm bulunmasını istiyorum. Düzenli olarak her sabah ve akşam elektriğim kesiliyor.

Göktuğ 430 Okunma

Cevaplar

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi24 Temmuz 2017

    Sayın Göktuğ P. Başvurunuzda belirtilen e-posta adresinize sürede geri dönüş sağlanmıştır. Sürdürebilir bir iyileşme sağlanabilmesi için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi24 Temmuz 2017

    Değerli müşterimizin Sitenize yaptığı başvuru Şirketimizin Hizmet Kalitesi ve Müşteri Memnuniyeti politikası kapsamında değerlendirilmek üzere kayıt altına alınmıştır. Müşterimizin söz konusu talebine ilişkin inceleme titizlikle yapılacak olup kendisine, belirttiği iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede dönüş yapılacağını belirtmek isteriz. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş

  • Göktuğ24 Temmuz 2017

    İki haftadır hiç bitmeyen kesintiler yarım saat aralıklı olmaktan 16 saat sürmeye kadar gitti. Her seferinde de alçak gerilim arızası dendi. Doğru düzgün açıklama yapılmadı ve 2 haftadır arıza giderilmedi ki üstelik bunların hepsi 16 saatten fazla süren yatırım çalışması adı altında gerçekleşen eylemden sonra oldu. Artık buna bir son verilmesini ve verdiğimiz vergilerin karşılığını almayı istiyorum. Ne sağlam elektronik eşya kaldı ne de bilgisayar parçası. Artık yeter lütfen gereği yapılsın.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön