28 Ekim 2016 #6801367

Boğaziçi Elektrik-Bedaş Saat Arızası!

2013 yılında Clk Boğaziçi Elektrik yetkilileri tarafından takılan saat bağlantıları ark yapıp yandı. Cazur cuzur sesler geliyor saatten. Arıza kaydı oluşturduk 18 saattir elektriksiziz ve daha gelen olmadı. Yatmadan oldu ki Allah'tan sigortayı kapatıp yangın çıkmasına mani olduk. Defalarca aradım çok enteresan cevaplar veriyorlar mesela siz saatin mühür ünü söküp, yaptırın sonra bizi arayın yeniden mühürlemeye gelelim... Bu nasıl bir hizmet nasıl bir güvenlik anlayışı anlamak mümkün değil.

Recep 357 Okunma

Cevaplar

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi08 Kasım 2016

    Sayın Recep T. Şikayetinizin çözümlendiği bilgisi şifahen alınmıştır. Sürdürülebilir bir iyileşme sağlanması için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi28 Ekim 2016

    Değerli müşterimizin Sitenize yaptığı başvuru Şirketimizin Hizmet Kalitesi ve Müşteri Memnuniyeti politikası kapsamında değerlendirilmek üzere kayıt altına alınmıştır. Müşterimizin söz konusu talebine ilişkin inceleme titizlikle yapılacak olup kendisine, belirttiği iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede dönüş yapılacağını belirtmek isteriz. Sayın Müşterimiz; Şirketimiz hizmetleriyle ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi Şirketimiz resmi internet sitesinde yer alan “Bize Ulaşın” bağlantısından ya da Alo 186 numaralı telefon üzerinden Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön