20 Ekim 2016

Boğaziçi Elektrik-Bedaş Ödenmemiş 1 Faturada Elektriği Kesti

Gecikmiş 1 faturada hemen elektriğimizi kesiyorsunuz. Bunu da açma kapama ücreti almak için yaptığınızı adımız gibi biliyoruz. Nereden bildiğimize gelince, şirketinizde çalışan arkadaşlarımı var oradan biliyoruz. Ben bu açma kapama işlemleri için aldığınız bu ücreti size helal etmiyorum, hakkımı ahirete saklıyorum.

Mehmet 776 Okunma

Cevaplar

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi25 Ekim 2016

    Sayın Mehmet S. Başvurunuz Şirketimiz sorumluluk alanı içerisinde bulunmamaktadır. Talebinizi değerlendirilmek üzere faturanızda bulunan ilgili Perakende Şirketine iletmeniz gerekmektedir. Saygılarımızla, Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi20 Ekim 2016

    Değerli müşterimizin Sitenize yaptığı başvuru Şirketimizin Hizmet Kalitesi ve Müşteri Memnuniyeti politikası kapsamında değerlendirilmek üzere kayıt altına alınmıştır. Müşterimizin söz konusu talebine ilişkin inceleme titizlikle yapılacak olup kendisine, belirttiği iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede dönüş yapılacağını belirtmek isteriz. Sayın Müşterimiz; Şirketimiz hizmetleriyle ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi Şirketimiz resmi internet sitesinde yer alan “Bize Ulaşın” bağlantısından ya da Alo 186 numaralı telefon üzerinden Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön