18 Ekim 2016 #6712687

Boğaziçi Elektrik-Bedaş Laboratuvar Sonucuna Göre Borç Çıkarma

51***84 tesisat numaralı aboneliğimiz bulunan sayacımız bizden habersiz şekilde sökme ve takma tutanağı tutulmadan değişim işlemine tabi tutulmuştur. Bu işlemden sonra 13.10.2016 tarihinde tarafınızdan bize kaçak /usulsüz elektrik tespit tutanağı gönderilmiş
(tutanak no... . F 73***07) tutanakta sayacımızın mühürlerinin orijinal olmadığı ve
tüketim bedelinden yüzde 35 eksik kayıt yapar şeklinde açıklama bulunmaktadır.


Tarafımızca hiçbir şekilde sayaca müdahalemizin yapılmamış olup, ayrıca yeni sayacımızın kullanım miktarı eski sayacımızdaki kullanımdan düşük olduğunu gelen faturalarda belli olmaktadır. Aynı işlemi başka sayacımız için yaptılar ve ödeme yaptıktan sonra dilekçe ile itiraz ettik hiç bir dönüş olmadı. Konuyla ilgili ne yapabilir yardımcı olursanız sevinirim.

Özkan 476 Okunma

Cevaplar

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi18 Ekim 2016

    Değerli müşterimizin Sitenize yaptığı başvuru Şirketimizin Hizmet Kalitesi ve Müşteri Memnuniyeti politikası kapsamında değerlendirilmek üzere kayıt altına alınmıştır. Müşterimizin söz konusu talebine ilişkin inceleme titizlikle yapılacak olup kendisine, belirttiği iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede dönüş yapılacağını belirtmek isteriz. Sayın Müşterimiz; Şirketimiz hizmetleriyle ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi Şirketimiz resmi internet sitesinde yer alan “Bize Ulaşın” bağlantısından ya da Alo 186 numaralı telefon üzerinden Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön