28 Kasım 2015

Boğaziçi Elektrik-Bedaş Keyfi Elektrik Kesintileri Bıktırdı!

Başakşehir ilçesi Bahçeşehir 2. kısım mahallesinde ikamet ediyorum. 2015 yılında yaşadığımız elektrik kesintileri 30 yıl önce dahi yaşanmıyordu. Arıza veya bakım sebebi ile planlı elektrik kesintileri Boğaziçi Elektrik şirketinin internet adresinde yayınlanıyor olmasına rağmen nedeni bilinmeyen ve neredeyse her gün yaşanan keyfi elektrik kesintilerinden şikayetçiyim.


Medeni hayatın hiçbir kaidesine uymadığı gibi, elektrikli ve elektronik eşyalarımız da zarar görmektedir. Bu kesintiler önceden bildirilmediği için (web sitesinde bildiriliyor) olası zararlarımı Boğaziçi Elektrik firmasına fatura edeceğim. Kesintilerin sebebini ve sürekliliğini bildirmeleri gerekmektedir.

Süleyman 127 Okunma

Cevaplar

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi04 Aralık 2015

    Sayın Süleyman KIZILTUĞCA, Avcılar İşletme Müdürlüğümüz hizmet sahası içerisinde yer alan, Bahçeşehir 2. Kısım ve civarında uzaktan kontrol ( scada ) çalışmaları sırasında programlı elektrik kesintileri yapılmış olup, yaşanan elektrik kesintilerini önlemek ve sistemin daha verimli işlemesini sağlamak için yapılan dağıtım merkezi revizyonu çalışmaları tamamlanmıştır. Elektrik Kesinti listesine http://www.bedas.com.tr web sayfamızda yer alan Kesintiler başlığından ulaşabilirsiniz. Planlı Elektrik Kesintileri hakkında sms bilgilendirilmesi almak için yine web sayfamızda yer alan Sms Bilgilendirme butonundaki formu eksiksiz doldurarak, Sistemimize kayıt yaptırabilirsiniz. Ayrıca Elektrik Dağıtım ve Perakende Satışına İlişkin Hizmet Kalitesi Yönetmeliği” gereğince kullanıcı zararının tazmini madde 26 - (1) ‘e istinaden zararın ortaya çıktığı tarihten itibaren 10 (on) işgünü içerisinde bağlı bulunduğunuz İşletme Müdürlüğümüze dilekçeniz ile müracaat etmeniz durumunda gerekli incelemeler yapılacaktır. Sürdürülebilir bir iyileşme sağlanması için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. Saygılarımızla BEDAŞ Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön