16 Mayıs 2016

Boğaziçi Elektrik-Bedaş Kesilen Elektrik!

Faturamı ödemiş olmama rağmen cuma günü kestikleri elektriğimi pazartesi günü öğleden sonra açabileceklerini belirten, oldukça sorumsuz, hiçbir işe yaramayan bir şirket.

Yusuf 346 Okunma

Cevaplar

 • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi18 Mayıs 2016

  Sayın Yusuf Uçar Başvurunuzda belirtilen e-posta adresinize geri dönüş sağlanmıştır. Sürdürebilir bir iyileşme sağlanabilmesi için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

 • Yusuf16 Mayıs 2016

  Aradınız abone numaramı öğrendiniz ondan sonra 3 kez daha aradım hala gelen giden yok zaten bu saatten sonra umrumda bile değil tüketici haklarına şikayette bulundum.

 • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi16 Mayıs 2016

  Sayın Yusuf A. Abone numaranızı iletmeniz durumunda gerekli inceleme yapılacaktır. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

 • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi16 Mayıs 2016

  Değerli abonemiz; Değerli müşterimizin Sitenize yaptığı başvuru Şirketimizin Hizmet Kalitesi ve Müşteri Memnuniyeti politikası kapsamında değerlendirilmek üzere kayıt altına alınmıştır. Müşterimizin söz konusu talebine ilişkin inceleme titizlikle yapılacak olup kendisine, belirttiği iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede dönüş yapılacağını belirtmek isteriz. Sayın Müşterimiz; Şirketimiz hizmetleriyle ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi Şirketimiz resmi internet sitesinde yer alan “Bize Ulaşın” bağlantısından ya da Alo 186 numaralı telefon üzerinden Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön