27 Eylül 2017
Yorum Yap
#9571200

Boğaziçi Elektrik-Bedaş İşini İyi Yapamıyor!

Mahalledeki sokak aydınlatması yanmamaktadır. 186'yı aradığınızda kayıt oluşturuluyor fakat 1 ay geçmesine rağmen herhangi bir çalışma yapılmadı. Üstelik "Sorun Giderilmiştir"diye yalandan bir mesaj atıyorlar. Fatura kesimine gelince günü gününe gelenler bir sokak aydınlatmasını tamir etmeye gelince zorlanıyorlar. Yazık!

Abdulhamit Abdulhamit 1.059 Okunma

Cevaplar

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi18 Ekim 2017

    Sayın Abdulhamit C. Başvurunuzda belirtilen e-posta adresinize . geri dönüş sağlanmıştır. Sürdürebilir bir iyileşme sağlanabilmesi için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

  • Abdulhamit29 Eylül 2017

    Müşteri Hizmetleri yetkilileride aynı cevabi verdiler. Kaydinizi acil kodu ile olusturuyoruz dediler. 1 Ayi geçmesine rağmen sorun devam etmekte.

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi29 Eylül 2017

    Değerli müşterimizin Sitenize yaptığı başvuru Şirketimizin Hizmet Kalitesi ve Müşteri Memnuniyeti politikası kapsamında değerlendirilmek üzere kayıt altına alınmıştır. Müşterimizin söz konusu talebine ilişkin inceleme titizlikle yapılacak olup kendisine, belirttiği iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede dönüş yapılacağını belirtmek isteriz. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler