18 Ekim 2016 #6706657

Boğaziçi Elektrik-Bedaş Hizmet Kalitesi Ve Fahiş Ücret

Bahçelievler Siyavuşpaşa'da bulunan ve hiçbir şekilde kullanılmayan, içerisinde eşya daha bulunmayan evimde bu zamana kadar gelen fatura bedeli 0 TL'dir, fakat ya okuma yanlışlığı yada sayacın yanlış göstermesi sonucu 7. ve 8. aya ait faiz ve ceza işlemleri dahil 1200 kusur TL fatura ödedim. Daha sonra şikayette bulundum. Bunun üzerine sözde sayacı yerinde incelediler sonuç bulamadılar. Yaklaşık 1 ay önce saati söküp kendi laboratuvarlarına götürdüler ve hala sonuç yok.


Bugün müşteri temsilcisi ile görüştüğüm de ise bu laboratuvara gitmem ve yüz yüze görüşüp cevap almam gereklidir dediler, telefonlara cevap vermezler diyor. Benim mağdur olduğum konu hakkında, neden yine ben mağdur olarak zamanımı Boğaziçi Elektrik firmasına verip bu laboratuvara gidiyorum hala anlam veremedim. Ayrıca bir de bu faturaların kesme açma bedelini ödedim. Kablolar açıkta bırakılmıştı, yani biri çarpılarak ölebilir.

Mustafa 363 Okunma

Cevaplar

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi26 Ekim 2016

    Sayın Mustafa K. Başvurunuzda belirtilen talep hakkında bilgi eksikliği bulunmaktadır. Tarafınıza kanalıyla ulaşılamadığından, gerekli inceleme yapılamamıştır. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi19 Ekim 2016

    Sayın Mustafa K. Abone numaranızı iletmeniz durumunda gerekli inceleme yapılacaktır. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön